East News

Artystka z zespołu Michała Wiśniewskiego potrącona przez samochód! Sprawca uciekł! UWAGA, drastyczne zdjęcia

East News

 

Beata Wiater, artystka która występowała z takimi gwiazdami jak Maryla Rodowicz czy Michał Wiśniewski, miała groźny wypadek. W niedzielę, 22 lipca Beata Wiater jechała na rowerze, gdy nagle wjechał w nią samochód! 

W okolicy Chechły na drodze bocznej w tzw GAIKU ZOSTAŁAM POTRĄCONA PRZEZ AUTO JADĄC NA ROWERZE od Granic /Borków Chechelskich w dół. SPRAWCY WYPADKU UCIEKLI zostawiajac mnie o kilka metrów niżej po drugiej stronie głębszego rowu - wspomina Beata Wiater na swoim Facebooku.

Artystka zamieściła też szereg drastycznych zdjęć, które wskazują na to, że uderzenie było naprawdę mocne.

- Leżałam na poboczu drogi nieprzytomna z bólu... ale pamiętam całkiem sporo szczegółów. Z każdym dniem coraz więcej na szczęście - dodała w innym poście Beata Wiater.

Niestety, nadal nie udało się schwytać osób, które potrąciły kobietę. Beata Wiater prosi o pomoc i wszelkie informacje od świadków, które być może widziały całe zajście. Artystka zapewnia, że dla każdego, kto jest w stanie doprowadzić ją do sprawców, czeka nagroda!

Przypomnijmy, że za nieudzielenie pomocy sprawcy grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Trzymamy kciuki za pozytywne rozstrzygnięcie tej sprawy!

 

POLECAMY: Dziecko zamknięte w samochodzie na słońcu przeżyje 15 minut! 

 

Beata Wiater opublikowała zdjęcia, które zrobiła sobie po wypadku.

Facebook

 

Piosenkarka i gitarzystka basowa wzięła udział m.in. w programie "Idol", jednak nie doszła zbyt daleko.

East News

 

W ostatnim poście pokazała jak wygląda obecnie:

 

 

Beata Wiater występowała również z Michałem Wiśniewskim

Facebook

Więcej na temat Michał Wiśniewski Ich Troje
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13