Beata Tadla zdradza sekrety swojej diety
ons

Tadla zdradza sekrety swojej figury. Odchudzoną sylwetkę zawdzięcza Kretowi i...

Beata Tadla zdradza sekrety swojej diety
ons

Beata Tadla, odkąd związała się z pogodynkiem Jarosławem Kretem, promienieje. Dziennikarka coraz częściej pojawia się na czerwonym dywanie i za każdym razem zachwyca. Na jednej z ostatnich imprez, Róże Gali, goście nie mogli oderwaćod niej wzroku, kiedy zaprezentowała się w białej, obcisłej sukience podkreślającej jej nową sylwetkę.

Zobacz: Szokujące wyznanie Tadli: Zjadłam 60 tabletek


Gołym okiem można było zobaczyć, że dziennikarka zakłada coraz mniejsze kreacje, a jej waga nieco spadła. Choć sama Tadla twierdzi, że się nie waży i nie stosuje żadnej diety to ciężko nam w to uwierzyć przy takiej metamorfozie. W rozmowie z tabloidem "Życie na gorąco" wyznała, dzięki czemu zawdzięcza taką sylwetkę:

Odkąd przestałam zwracać uwagę na swoją wagę i o tym myśleć, to się samo dzieje.Przedtem całe życie byłam na diecie i nigdy mi się nie udawało schudnąć.Noszę teraz rozmiar pomiędzy 34 a 36. Ale nie wiem, ile schudłam, bo nie ważyłam się od dwóch lat. Mówiąc absolutnie szczerze, nie zwracam na to uwagi. Zmieniłam tryb życia i sposób odżywiania się.

Okazało się również, że Beata sama wypieka chleb bez mąki, zakwasu i drożdży, a zamiast tego woli jagody goji, pesti dyni, słonecznika i orzechy, a także dużo ćwiczy. Poza tym jest zakochana, co również wpływa na jej przyspieszony metabolizm:

Trzeba wpaść w rytm. Przedtem miałam przerwę, bo dużo pracowałam. Ale teraz udaje mi się wygospodarować czas na takie zajęcia. Czuję, że muszę. Bez ćwiczeń po prostu nie funkcjonuję. A poza tym jestem zakochana.

Wygląda lepiej?

Zobacz: Szulim schudła aż 10 kilo w pół roku
 Beata Tadla na Róże Gali 2014

 

Kret i Tadla całują się przed paparazzi:

Więcej na temat Beata Tadla
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48