Jak schudła Beata Kozidrak? Dieta Beaty Kozidrak

Jak schudła Beata Kozidrak?

Jak schudła Beata Kozidrak? Dieta Beaty Kozidrak

Patrząc na Beatę Kozidrak śmiało można powiedzieć, że jest jak wino. Im dłużej jest na scenie, tym coraz lepiej wygląda. A kolejne pokolenie fanek zastanawia się jak ona to robi?! W końcu Beata nigdy nie przeszła żadnej operacji plastycznej, ani nie korzystała z dóbr klinik estetycznych. Zapytana czy kiedykolwiek planuje wstrzyknąć sobie botoks, z kpiną odpowiada - "A po co mi to?". W czym więc tkwi tajnik jej zgrabnej i młodej figury? O tym Beata opowiedziała na łamach "Pani Domu":

- Konsekwentnie stosuję znaną zasadę: jem do woli na śniadanie, przy obiedzie pilnuję żeby nie przesadzać, a wieczorem, zamiast jedzenia mam w menu szklankę wody. Poza koncertami, które są naprawdę niezłą "siłownią", nie uprawiam żadnych sportów.


Beata z myślą o kobietach, które chcą wyglądać jak ona, zdradziła co głównie znajduje się w jej menu:

- Staram się jeść zdrowo, więc wybieram ryby, pieczone lub grillowane warzywa, ryż. Unikam słodyczy, najwyżej skubnę gorzką czekoladkę. Jem dużo owoców - uwielbiam je.

Zapewne dobrą figurę pomaga Beacie utrzymać także bujne życie seksualne, z którym zresztą nigdy się nie ukrywała. Przypomnijmy: "Uwielbiam uprawiać seks"

Porównajcie sobie jak Beata Kozdirak schudła na przestrzeni ostatnich 11 lat. Poniżej zestawienie zdjęć z 2001 roku i z "Bitwy na głosy". Chyba nie mysimy pytać, czy widać zrzucone kilogramy? ;)

Jak schudła Beata Kozidrak? Dieta Beaty Kozidrak

A tak Beata prezentowała się na spotkaniu z fanami:

Więcej na temat Beata Kozidrak diety gwiazd
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39