Jak schudła Beata Kozidrak? Dieta Beaty Kozidrak

Patrząc na Beatę Kozidrak śmiało można powiedzieć, że jest jak wino. Im dłużej jest na scenie, tym coraz lepiej wygląda. A kolejne pokolenie fanek zastanawia się jak ona to robi?! W końcu Beata nigdy nie przeszła żadnej operacji plastycznej, ani nie korzystała z dóbr klinik estetycznych. Zapytana czy kiedykolwiek planuje wstrzyknąć sobie botoks, z kpiną odpowiada - "A po co mi to?". W czym więc tkwi tajnik jej zgrabnej i młodej figury? O tym Beata opowiedziała na łamach "Pani Domu":

- Konsekwentnie stosuję znaną zasadę: jem do woli na śniadanie, przy obiedzie pilnuję żeby nie przesadzać, a wieczorem, zamiast jedzenia mam w menu szklankę wody. Poza koncertami, które są naprawdę niezłą "siłownią", nie uprawiam żadnych sportów.


Beata z myślą o kobietach, które chcą wyglądać jak ona, zdradziła co głównie znajduje się w jej menu:

- Staram się jeść zdrowo, więc wybieram ryby, pieczone lub grillowane warzywa, ryż. Unikam słodyczy, najwyżej skubnę gorzką czekoladkę. Jem dużo owoców - uwielbiam je.

Zapewne dobrą figurę pomaga Beacie utrzymać także bujne życie seksualne, z którym zresztą nigdy się nie ukrywała. Przypomnijmy: "Uwielbiam uprawiać seks"

Porównajcie sobie jak Beata Kozdirak schudła na przestrzeni ostatnich 11 lat. Poniżej zestawienie zdjęć z 2001 roku i z "Bitwy na głosy". Chyba nie mysimy pytać, czy widać zrzucone kilogramy? ;)

A tak Beata prezentowała się na spotkaniu z fanami:

Więcej na temat Beata Kozidrak diety gwiazd