Beata Kozidrak o diecie i operacjach plastycznych
Akpa

54-letnia Kozidrak zdradza sposób na idealną figurę. Wyraziła też swój stosunek do operacji plastycznych

Beata Kozidrak o diecie i operacjach plastycznych
Akpa

Beata Kozidrak na polskiej scenie funkcjonuje już od wielu, wielu lat z bardzo dobrym rezultatem. Jej piosenki zna każdy, a koncerty, które gra cieszą się ogromnym powodzeniem. Dowodem na to był ostatni występ podczas Sylwestra na wrocławskim rynku, który porwał publiczność, śpiewającą największe hity Kozidrak. Zobacz: Tak gwiazdy przywitały Nowy Rok na Sylwestrze z Dwójką we Wrocławiu

Aż ciężko uwierzyć, że wraz z upływającym czasem artystka działa z takim zaangażowaniem i werwą jak jej młodsze koleżanki. Dodatkowo może pochwalić się rewelacyjną figurą i nogami do nieba. Za każdym razem zachwyca w scenicznych kreacjach eksponując swoje wdzięki. Jak się okazuje Kozidrak ma swoje sposoby na to, aby utrzymać taką formę. Piosenkarka opowiedziała o tym w nowym numerze "Show":

Idę do SPA, uprawiam sport, poddaję się masażom. Jednak najlepszym sposobem jest dobry sen. Generalnie bardzo o siebie dbam. Regularnie chodzę do kosmetyczki, na masaże. Ale to też jest powiązane z odżywianiem, trzeba się wsłuchać w to, co mówi nasz organizm. Na scenie spalam dużo kalorii, ale szanuję swoje ciało. Unikam rzeczy smażonych. Do fast foodów mnie też nie ciągnie. 

Artystka opowiedziała też o swoim stosunku do operacji plastycznych:

Każda z nas chce wyglądać dobrze. Medycyna estetyczna idzie do przodu. Zasugerowałabym jednak profilaktykę. Niech kobiety wcześniej zaczynają dbać o siebie, a nie dopiero w wieku 50 lat, kiedy już coś  trzeba zrobić. Powinny się zastanowić nad tym, co jedzą, jakich kosmetyków używają. Zresztą wszystko jest dla ludzi. 

Popieracie?

Zobacz: Kozidrak znów została babcią! Zdradziła imię i płeć na Facebooku

Beata Kozidrak na nagraniu sylwestrowego odcinka Świat się kręci


Kozidrak na nagraniu sylwestrowego programu:

Więcej na temat Beata Kozidrak
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08