Beata Kozidrak chce napisać książkę
ONS

Beata Kozidrak chce napisać książkę! Czy to zemsta na mężu?

Beata Kozidrak chce napisać książkę
ONS

Beata Kozidrak planuje napisać książkę! Piosenkarka w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że chce stworzyć książkę dla kobiet. Tabloid sugeruje, że tym samym Beata Kozidrak planuje zemścić się w niej na swoim mężu, Andrzeju Pietrasie! SE twierdzi bowiem, że w książce artystki nie zabraknie "pikantnych szczegółów" na temat ich rozpadającego się małżeństwa.

Chciałabym napisać książkę. Bazowałaby ona na moim życiu i doświadczeniu jako kobiety. To będzie mądra książka, która mogłaby pomóc wielu kobietom- zapowiedziała Beata Kozidrak.

Czy Beata Kozidrak rzeczywiście będzie chciała opisać kulisy swojego rozwodu? Na razie wiadomo jedno - 10 maja do sądu wpłyną wniosek rozwodowy słynnego małżeństwa. Choć o problemach w związku piosenkarki i jej męża plotkowano już od kilku miesięcy, para nigdy nie komentowała plotek na swój temat. Dopiero kilka dni temu Andrzej Pietras zapowiedział, że przyjdzie taki moment opowie u rozstaniu z Beatą Kozidrak.

 

Przeczytacie książkę Beaty Kozidrak?

 

Zobacz także: Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!

 

Beata Kozidrak chce napisać książkę.

Czy artystka zemści się w niej na swoim mężu?

Więcej na temat Beata Kozidrak Andrzej Pietras
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13