Party Stories
okladka-2.jpg
Edipresse
Newsy

Kolejny rekord Ewy Chodakowskiej!

Trenerka znów może świętować sukces!

Niedawno na rynku ukazał się trzeci numer magazynu "Be Active" Ewy Chodakowskiej. Czy wrześniowe wydanie okaże, że tak wielkim sukcesem jak sierpniowe? Według oficjalnych danych wynika, że poprzedni , drugi numer kupiło ponad 100 tys. osób!

Zobacz: Ewa Chodakowska i trener personalny Tomek Choiński na okładce trzeciego numeru „Be Active”

To kolejny rekord Ewy Chodakowskiej. Pierwszy numer magazynu „Be Active” kupiło aż 95 tysięcy osób. Jak widać, Ewa Chodakowska i jej rady cieszą się niesłabnącą popularnością! Nie tylko w Polsce!

Zobacz: Ewa Chodakowska zaczyna światową karierę! Została wyróżniona przez znaną markę

Wielkie gratulacje!

Zobacz: Ewa Chodakowska w kolejnej podróży! Już ochłonęła po nie wpuszczeniu jej do USA?
 

Ewa Chodakowska na premierze swojej książki


okladka-2.jpg

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Jędrzejczyk w topie
Newsy
Joanna Jędrzejczyk na okładce nowego numeru "Be Active"!

Joanna Jędrzejczyk na okładce nowego numeru magazynu Be Active! To duże zaskoczenie, ponieważ zazwyczaj na stronie tytułowej pojawiała się założycielka pisma - Ewa Chodakowska. Joanna Jędrzejczyk jest sześciokrotną mistrzynią świata w muay thai. W magazynie "Be Active" zdradzi, jakie treningi najchętniej wykonuje i doradzi, jak zmotywować się do ćwiczeń. Nowy numer "Be Active" - co w środku? W magazynie nie zabraknie jednak Ewy Chodakowskiej, która wraz z Tomkiem Woźniakiem w dodatku kulinarnym zaprezentuje kilka ciekawych przepisów. Najsłynniejsza trenerka w Polsce pokaże też, co robić, by mieć piękny i płaski brzuch. Znajdziemy tam również wszystko o popularnym wśród gwiazd detoksie. Czy warto wydawać na to majątek? A dla wszystkich gadżeciarzy 12 rzeczy, które pomogą zdrowo jeść. Najnowszy numer "BeActive" od wtorku w sprzedaży!   Zobacz: Magazyn Ewy Chodakowskiej jest hitem! Eksperci tłumaczą sukces: "Ewa nie jest celebrytką, na wszystko zapracowała"   Joanna Jędrzejczyk na okładce "Be Active"   Kupisz nowy numer magazynu Ewy Chodakowskiej?

okladka-2.jpg
Edipresse
Newsy
Mamy okładkę DRUGIEGO numeru "Be Active"! A na niej Ewa Chodakowska i jej idealny brzuch!
Trenerka wygląda bardzo seksi!

Już jest! Drugi numer magazynu "Be Active - Dietetyka&Fitness" można od dzisiaj kupić w kioskach i salonach prasowych. Pierwszy numer magazynu odniósł gigantyczny sukces i sprzedał się tak dobrze, że wydawnictwo zrobiło dodruk. Czytaj: Magazyn Ewy Chodakowskiej jest hitem! Eksperci tłumaczą sukces: "Ewa nie jest celebrytką, na wszystko zapracowała" A na okładce drugiego numeru trenerka wszystkich Polek i redaktor naczelna magazynu Ewa Chodakowska , która pokazała swój idealny brzuch . Nie bez przyczyny! Jeden z tematów magazynu to "Dieta na płaski brzuch" plus pięć treningów, które pomogą zawalczyć o figurę taką, jak ma Ewa (choć wydaje nam się to niemożliwe :). Czytaj także: Mamy PIERWSZĄ okładkę magazynu Ewy Chodakowskiej „Be Active”. Jest bardzo sexy! A co jeszcze czytelnicy znajdą w numerze? Biegiem przez upał czyli jak przeprowadzić jogging w środku lata i nie paść z braku tchu. Porady eksperta jak zadbać o szczupłe i jędrne ramiona. Znajdziecie informację od dietetycznego coacha jak zmienić swój styl życia oraz gdzie można spędzić aktywne wakacje z całą rodziną od juniora do seniora! I wiele wiele innych tematów! Czytaj także: Z kim ćwiczy Ewa Chodakowska w „Be Active"? To znana blogerka modowa! ZDJĘCIA Ewa Chodakowska we wstępie napisała, że: Dopiero teraz zaczyna się prawdziwe wyzwanie, bo skoro przykułam już Twoją uwagę, to nie mogę Cię zawieść :). Ufam, że staniemy z Be Active na wysokości zadania. Moje drzwi są dla Ciebie szeroko otwarte - są szeroko otwarte dla każdego. To Ty! współtworzysz ten magazyn! To Ty i treningi jesteście moją motywacją. A tak wygląda okładka! Cena magazynu "Be active - Dietetyka&Fitness" to tylko 7,99zł. Kupicie?          

Ewa Chodakowska o swoich kompleksach
ONS
Newsy
Magazyn Ewy Chodakowskiej jest hitem! Eksperci tłumaczą sukces: "Ewa nie jest celebrytką, na wszystko zapracowała"
Ewa Chodakowska chyba może otwierać szampana za kolejny sukces!

Ona jest chyba skazana na sukces!  Ewa Chodakowska  jest już ulubioną trenerką Polek, teraz ma szanse stać się najpopularniejszą redaktor naczelną. Według szacunków wydawcy niemal  dwa tygodnie od ukazania się na rynku jej miesięcznika „Be Active. Dietetyka&Fitness” ma szanse sprzedać   ok. 100 tys. egzemplarzy ! Miesięcznik tak szybko znikał z kiosków, że trzeba było  dodrukować pierwszy numer Prenumeratę zamówiło już 1500 osób ! Czytaj także: Zobacz okładkę miesięcznika Ewy Chodakowskiej . Czemu zawdzięcza ten sukces? Postanowiliśmy zapytać o to specjalistów.   Ewa Chodakowska redaktor naczelną miesięcznika "Be Active. Dietetyka&Fitness".   Teraz, w dobie gdy coraz częściej mówi się o tym, że prasa papierowa przechodzi kryzys, sprzedać na pniu 100 tys. egzemplarzy magazynu to olbrzymi sukces wydawnictwa i Ewy Chodakowskiej – mówi nam medioznawca Anna Jupowicz-Ginalska. Jest też zdania, że na sukces magazynu „Be Active” złożyły się cztery podstawowe zalety Ewy jako marki osobistej.   Po pierwsze Chodakowska ma wizerunek osoby wiarygodnej jako trenerka. Nie jest celebrytką, która chodzi od kotleta do kotleta i wącha perfumy. W tym czasie ćwiczy. Po drugie jest przystępna dla każdego, kto do niej napisze i utrzymuje stały kontakt z osobami, które z nią ćwiczą. Po trzecie nie miała tzw. „pleców” , czyli sama sobie wszystko wypracowała. Nie było osoby, która mówiła jej co robić, aby podbić serca fanów. Na wszystko zapracowała ciężką, własną pracą. Po czwarte radzi sobie z krytyką , bo osobiście angażuje się we wszystkie spory lub odpowiada na zarzuty pod swoim adresem – wylicza Jupowicz-Ginalska.   Sprzedaż miesięcznika Ewy Chodakowskiej rośnie Pod wrażeniem Ewy jest też Robert Korzeniowski ( czterokrotny mistrz olimpijski ):   Nie dziwię...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner