Basia Kurdej-Szatan obcięła włosy
Instagram

Basia Kurdej-Szatan tłumaczy się z nowego wizerunku! Tego się nie spodziewaliśmy...

Basia Kurdej-Szatan obcięła włosy
Instagram

Kilka dni temu Basia Kurdej-Szatan zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą! Aktorka zdecydowała się na zmianę fryzury i mocno obcięła włosy. Zdania internautów na temat nowego wyglądu Basi były mocno podzielone. Teraz gwiazda tłumaczy się z tej decyzji. Nie zgadniecie, co napisała.

Basia Kurdej-Szatan nie obcięła włosów?

Basia Kurdej-Szatan nie tylko rozjaśniła włosy, ale i zdecydowała się na ostre cięcie. Idąc śladem Ewy Chodakowskiej aktorka zrobiła sobie "klasycznego boba", jednak nowe uczesanie nie spodobało się wszystkim fanom. Internauci poradzili 33-latce, jak najszybciej wrócić do poprzedniej fryzury. Gwiazda "posłuchała" rady i już kolejnego dnia przyznała się fanom, że trochę oszukała ich z metamorfozą! 

- Witam Was ja i moje włosy w niezmienionym stanie 😂 i co ja mam teraz zrobić? Od miesięcy korci mnie, żeby ściąć włosy, chciałam sprawdzić jak będę wyglądać, a po Waszym oooogromnie pozytywnym odbiorze chyba naprawdę muszę to zrobić! Tyle było komentarzy na tak, że aż głupio mi teraz przyznać, że wcale ich nie ścięłam 😂 nuuuda, co ? :P To co - ciachać czy nie? - zapytała 33-latka na Instagramie.

Internauci znów nie mogli wybrać najlepszego rozwiązania. Czy aktorka powinna obciąć włosy? 

- Myślę, że powinnaś zostawić długie włosy 😘🙌 Pięknie w nich wyglądasz

- Włosy nie trawa i w zimie rosną, czasem fajnie cos zmienić

- Nic nie ciachaj, cały urok stracisz!

- A ja osobiście uważam że tak i tak ładnie ale często później się żałuję obcięcia włosów więc musisz być na 100 % sama pewna 😊 I nie słuchaj opinii bo jak widać po komentarzach sami nie wiedzą - czytamy w komentarzach.

A Wy jak uważacie?

Basia Kurdej Szatan
instagram

Basia Kurdej-Szatan w krótkich włosach:

Basia Kurdej Szatan ścięła włosy

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08