Wielki finał dziesiątej, jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami" już dziś! Widzowie zobaczą ostatni odcinek najnowszej serii show Polsatu i zdecydują, kto otrzyma "Kryształową Kulę"! Jak już wiemy, w finale spotkają się dwie pary: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Niestety, w półfinale z programem pożegnała się Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke.

Kto dziś bardziej zachwyci swoim występem i zajmie pierwsze miejsce w dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Tego dowiemy się już niebawem. Zanim jednak ruszy wielki finał programu zagłosujcie w naszym gorącym pojadynku! Która para Waszym zdaniem powinna wygrać jubileuszową edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke już od pierwszego odcinka zachwycają swoimi występami. Jurorzy prawie w każdym odcinku byli pod wrażeniem umiejętności tanecznych aktorki. Czy Basia wygra 10. edycję "Tańca z Gwiazdami"? 

Chociaż pierwsze odcinki dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" nie należały do najłatwiejszych dla Damiana Kordasa, to z każdym tygodniem coraz lepiej radził sobie na parkiecie. W półfinałowym odcinku Iwona Pavlocić oceniła, że to właśnie Damian zrobił największy postęp w show. 

Uważam, że to ty zrobiłeś największy postęp taneczny w tym programie. Czas robi swoje i ci pięknie posłużył- mówila jurorka.

Czy Damian Kordas i Janja Lesar powinni wygrać show Polsatu? Zagłosujcie w naszym pojedynku! 

Zobacz także: Rafał Szatan ma wielką niespodziankę dla żony! Zobaczcie, co jej wręczy podczas finału "Tańca z Gwiazdami"