Big Brother Bartek Boruc
East News

Bartek z "Big Brothera" miał wypadek na Majorce! Finalista show spadł z dużej wysokości!

Big Brother Bartek Boruc
East News

Bartek Boruc znany z ostatniej edycji "Big Brothera" miał poważny wypadek! Okazuje się, że finalista reality-show, podczas pobytu na Majorce, spadł z balkonu i upadł na ziemię z dużej wysokości. Do wypadku doszło podczas nagrań teledysku do piosenki "Kiski lofki foreverki".

Jak teraz czuje się Bartek Boruc i jakie ma obrażenia? Uczestnik "Big Brothera" pokazał zdjęcia i nagranie, na którym zdradza jak doszło do wypadku.

Bartek z "Big Brothera" spadł z balkonu

Bartek Boruc był jednym z najsympatyczniejszych uczestników ostatniej edycji programu "Big Brother". Zyskał sympatię uczestników show oraz widzów, dzięki czemu trafił aż do wielkiego finału. Jak już wiemy, mężczyzna zajął drugie miejsce przegrywając jedynie z Magdą Wójcik. 

Po wyjściu z domu Wielkiego Brata Bartek wrócił do swojej pasji, czyli do rapowania. Były uczestnik "Big Brothera" znów koncertuje i nagrywa nowe utwory.

Niestety, podczas nagrań teledysku do jednej z jego najnowszych piosenek doszło do poważnego wypadku. Bartek podczas kręcenia klipu spadł z dużej wysokości! 

Tak zakończyło się kręcenie klipu do Kiski lofki foreverki po 15 min🚑 przy jednym ujęciu spadłem z balkonu 5 metrów w dół przez słomiany dach wprost na wejście na imprezę🤭 Magda prawie dostała zawału widząc to wszystko - napisał Bartek. 

Zobaczcie zdjęcia i nagranie opublikowane po wypadku Bartka Boruca! Na szczęście skończyło się tylko na otarciach i zadrapaniach. Według relacji na Instagramie, finaliście "Big Brothera nic poważnego się nie stało.

Bartek z "Big Brothera" miał wypadek.

Finalista "Big Brothera" zdradził, jak doszło do wypadku.

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48