Julia Wieniawa i Baron na imprezie
Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Zaskakująca metamorfoza Barona! Ściął i pofarbował włosy. Reakcja Julii Wieniawy? Jest zachwycona!

Julia Wieniawa i Baron na imprezie
Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa wyrosła na nową ikonę stylu. Jej stylizacje za każdym razem wzbudzają spore zainteresowanie. Młodziutka gwiazda doskonale wie, co w modzie piszczy. Wygląda na to, że starszy od niej o 15 lat Baron również postanowił podążać za trendami. Partner aktorki zafundował sobie sporą metamorfozę. Baron ściął włosy! Jak teraz wygląda? Zobaczcie poniżej!

Baron zmienił fryzurę. Julia Wieniawa jest zachwycona

Julia Wieniawa przebywa właśnie w Krakowie na festiwalu Off Camera. Z kolei Baron koncertuje wraz z zespołem Afromental. Jednak zakochani wciąż mają ze sobą kontakt. Oboje z zaciekawieniem oglądają też swoje profile społecznościowe. Na Instagramie Barona pojawiło się właśnie nowe zdjęcie, które wzbudziło spore zainteresowanie jego fanów. Muzyk zdecydował się bowiem na poważną metamorfozę! Baron pożegnał się ze sporą ilością swoich dredów, które od zawsze są jego znakiem rozpoznawczym. W dodatku ukochany Julii Wieniawy pomalował niektóre z nich na biało!

Zobacz także: Baron po raz pierwszy o Julii Wieniawie. Muzyk zdradził czy są szczęśliwi!

Większość fanów chwali nowy wizerunek Barona. Jednak dla niego z pewnością najbardziej liczy się zdanie jego ukochanej. Pod wspomnianą fotografią nie zabrakło komentarza od Julii Wieniawy. Wygląda na to, że aktorka jest zachwycona nowym lookiem Barona. 

Yaaaassss babeeee 🤘🏻🔥❤️ - napisała Julia Wieniawa.

Jak myślicie, czy Julka maczała palce w metamorfozie swojego ukochanego? 

Baron obciął dredy. Pokazał zdjęcia na Instagramie
Instagram

Jak oceniacie jego nowy look?

 

Więcej na temat Alek Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23