Angelina Jolie w rozpuszczonych włosach
Newsy

Przeraźliwie chuda Angelina Jolia odwiedziła obóz dla syryjskich uchodźców ZDJĘCIA

Przeraźliwie chuda Angelina Jolia odwiedziła obóz dla syryjskich uchodźców ZDJĘCIA
Brad Pitt chce rozwodu z Angeliną Jolie?
ONS
Newsy
Brad Pitt chce rozwodu z Angeliną Jolie! Aktorka za dużo pije i nie dba o siebie?
To już koniec Brangeliny?

Brad Pitt rozwiedzie się z Angeliną Jolie? Zagraniczne media coraz częściej informują o kryzysie aktorskiej pary. Według najnowszych doniesień, hollywoodzki przystojniak ma już dość zachowania Angeliny, która całkowicie przestała o siebie dbać i wciąż chudnie. Co więcej, Angelina Jolie nie potrafi ponoć ukryć swojej zazdrości. Ostatnio urządziła Bradowi awanturę po tym, jak w prasie pojawiły się plotki o jego romansie z Marion Cotillard.   Coraz częściej plotkuje się również, że Angelina Jolie ma poważny problem z alkoholem. Aktorka nie przejmuje się coraz niższą wagą ani prośbami męża, który nalega, żeby zadbała o swoje zdrowie. Czy Brad Pitt rzeczywiście zdecyduje się na rozwód? Miejmy nadzieję, że Brad i Angelina pokonają kryzys.   Gdyby jednak para postanowiła zakończyć swoje małżeństwo, ich rozwód nie zakończyłby się na jednej rozprawie. Brad Pitt i Angelina Jolie musieliby bowiem podzielić swój majątek, który jest wart setki milionów dolarów.   Zobacz także: Johnny Depp POBIŁ ŻONĘ?! Aktor dostał zakaz zbliżania się do Amber Heard   Brad Pitt zdecyduje się na rozwód z Angeliną Jolie? Brad Pitt ma już ponoć dość małżeństwa z aktorką.

Angelina Jolie w białej koszuli
Newsy
Brad Pitt i Angelina Jolie pokłócili się o... Jennifer Aniston! Aktorka zrobiła awanturę mężowi!
Brad Pitt i Angelina Jolie pokłócili się o... Jennifer Aniston! Aktorka zrobiła awanturę mężowi!

Brad Pitt i Angelina Jolie pokłócili się o Jennifer Aniston! Ostatnio u byłej ukochanej aktora chwile szczęścia przeplatają się z rodzinnym dramatem.  Zagraniczne media doniosły, że Jennifer Aniston spodziewa się dziecka ze swoim mężem, jednak na krótko przed wesołą nowiną odeszła jej mama. Panie nie były ze sobą zbyt blisko, ale gwiazda mocno to przeżyła. Brad Pitt , ze względu na łączące ich kiedyś uczucie, postawnowił odezwać się byłej partnerki w celu złożenia kondolencji. Według "InTouch" informacja o tym strasznie rozwścieczyła Angelinę Jolie , która jest piekielnie zazdrosna o męża i w ostatnim czasie ostatnio sporo się o to kłócili.  Brad mimochodem wspomniał o tym, że złożył Jennifer kondolencje po śmierci jej mamy. Nie przypuszczał, że zrobi to na Angelinie takie wrażenie. Jego żona wybuchła. Jeszcze nigdy nie mieli takiej awantury - zdradził informator pisma. Myślicie, że informacje o wielkiej kłótni Brangeliny są prawdziwe?   Zobacz:  Brad Pitt zdradza Angelinę Jolie?! Już wiadomo, kim jest jego kochanka!​   Brad Pitt i Angelina Jolie pokłócili się o Jennifer Aniston? Angelina Jolie jest wściekła, że Brad Pitt złożył kondolencje Jennifer Aniston?

Angelina Jolie, Brad Pitt
ons.pl
Newsy
Brad Pitt zdradzał Angelinę Jolie ze znaną aktorką?! To dlatego się rozwodzą?!
"Angelina czuła się oszukiwana przez Brada..."

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się! Prawnik Angeliny Jolie poinformował prasę, że jego klientka nie będzie zabierała w tej sprawie głosu. Oficjalnie decyzja o rozwodzie "została podjęta dla zdrowia rodziny". A nieoficjalnie...   Brad Pitt miał według medialnych doniesień zdradzać Angelinę Jolie z Marion Cotillard!  Angelina ponoć była zrozpaczona tym, że jej ukochany jest niewierny i podobno, dlatego tak strasznie schudła w ostatnim czasie. Według "Hollywood life" romans między Bradem Pittem a Marion Cotillard rozpoczął się na planie filmu "Five Second of Silence", do którego zdjęcia kręcone były w Anglii. Pomimo odwiedzin Angeliny Jolie i dzieci na planie, Pitt czuł się samotny, dlatego zbliżył się do francuskiej aktorki. Jolie miała ponoć wynająć prywatnego detektywa, który przeprowadził śledztwo. Angelina czuła się oszukiwana przez Brada i niestety okazało się, że tak było (...) Angie miała dość - podaje Page Six. Poza tym już wcześniej pisano, że Angelinie przeszkadzało to, że Brad nadużywał alkoholu i miał problemy z napadami złości.   Przypomnijmy, Brad i Angelina   poznali się na planie komedii "Pan i pani Smith" w 2003 roku. Brad był wówczas mężem Jennifer Aniston (rozwiódł się z nią w 2005 roku). Jolie i Brad  pobrali się w sierpniu 2014 roku .  Decyzja o ślubie Jolie i Pitta była zaskoczeniem, ponieważ para długo nie mówiła o ślubie i nawet go nie planowała, ale kiedy "Brangelina" podjęła ostatecznie decyzycję, zapewniała, że ich miłość jest tak wielka, a ślub to przemyślana decyzja płynąca z głębi serca.   Przed ślubem, Angelina Jolie wywołała duże poruszenie w mediach - aktorka  poddała się prewencyjnej podwójnej mastektomii, żeby uniknąć ryzyka nowotworu piersi (wykryto u niej gen BRCA1 - który dawał 87-procentowe ryzyko raka piersi i 50-procentowe...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner