Anna Lewandowska w różowej kurtce Ania Lewandowska w czarnej marynarce na gali w Berlinie Anna Lewandowska z Klarą Anna Lewandowska z Klarą
Anna Lewandowska w marynarce w kratkę
Instagram

Anna Lewandowska udzieliła obszernego wywiadu portalowi sportowefakty.wp.pl. Opowiedziała w nim dużo o rodzinie, karierze swojej i Roberta, pieniądzach, wreszcie o dzieciach. I nie unikała odpowiedzi na trudne pytania. Nawet te bardzo osobiste, o ciążę. Co powiedziała?

Prowadzący wywiad Paweł Kapusta zapytał żonę naszego najlepszego piłkarza m.in. o drugą ciążę. Była ona zaskoczeniem dla fanów, ale - jak się okazuje - nie tylko! 

Anna Lewandowska odpowiedziała mu naprawdę szczerze. Zresztą na wiele innych pytań również! Zobaczcie szczegóły poniżej.

Zobacz także: Paulina Krupińska skomentowała ciążę Anny Lewandowskiej i zdradziła, że niektórzy znajomi mają żal do trenerki!

1/4
Anna Lewandowska w różowej kurtce

(..) Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann! - przyznała otwarcie Anna Lewandowska.

Przy okazji opowiedziała też o pierwszej ciąży. Nasza słynna para musiała z nią zaczekać, bo Ania przechodziła leczenie.

2/4
Ania Lewandowska w czarnej marynarce na gali w Berlinie
EastNews

Leki były na tyle silne, że zagrażałyby ciąży. To był dla nas ciężki moment, bardzo przykry, bo naprawdę chcieliśmy dziecka - mówiła gwiazda w sportowefakty.wp.pl.

Trenerka, jak przyznaje, była przerażona zainteresowaniem mediów jej ciążą. 

Do tego stopnia, że przez dziesięć dni po urodzinach Klary nie chciałam wrzucić nawet zdjęcia do mediów społecznościowych. W końcu Robert powiedział: "Ania, ludzie się denerwują. Dopytują, czy wszystko jest OK". 

3/4
Anna Lewandowska z Klarą

Jak mówi, teraz, w drugiej ciąży, będzie robiła wszystko, na co ma ochotę.

Nie będę oczywiście pokazywać szczegółów, bo to też okres, w którym kobieta powinna się wyciszać, ale na pewno nie będę się ograniczać w wypełnianiu swoich zawodowych obowiązków - mówi portalowi.