Barbara Sienkewicz
Fakty

„Najstarsza matka w Polsce” Barbara Sienkiewicz pokazała w telewizji swoje mieszkanie

Barbara Sienkewicz
Fakty

Barbara Sienkiewicz w „Faktach” TVN

Od kiedy na jaw wyszło, że aktorka Barbara Sienkewicz urodziła bliźniaki w wieku 60 lat, media codziennie przypominają jej role, cytują wywiady z jej udziałem i pokazują zdjęcia jej dzieci. To teraz temat numer jeden w Polsce! Pojawia się też wiele publikacji na temat wieku aktorki. Czy rzeczywiście urodziła bliźniaki w wieku 60 lat? Nie brakowało głosów, że ma 50 lat, a nie 60.

Dziennikarka „Dziennika. Gazety Prawnej” dotarła do dokumentów, które potwierdzają, że
aktorka ma jednak 60, a nie 50 lat, a agencja aktorska wprowadza ludzi w błąd.

Aktorka stała się bardzo znana i z pewnością wkrótce dostanie nowe propozycje zawodowe. Tylko czy będzie miała czas na pracę? Wczoraj w "Faktach" pojawił się materiał o niej, z którego dowiedzieliśmy się, że aktorka ma 37-metrowe mieszkanie. Zajmuje się nie tylko dwójką małych dzieci, ale też swoją 80-letnią mamą, która mieszka z nimi. Sienkiewicz utrzymuje cały dom ze swojej emerytury, ale nie jest jej łatwo, dlatego poprosiła premier Ewę Kopacz o przyznanie jej zasiłku macierzyńskiego. To świadczenie nie przysługuje kobietom pobierającym emeryturę. Gdy to się nie udało, poprosiła o dodatek do emerytury.

Życie ciągle się toczy i nas zaskakuje. Mam nadzieję, że będzie to pozytywne zaskoczenie. Mam nadzieję, że nowe życie zdrowych dzieci jest warte mojego poświęcenia. Czuje się silna psychicznie i fizycznie. Złożyłam prośbę o dodatek do emerytury w wysokości 500 złotych", powiedziała w "Faktach" TVN.


W programie informacyjnym TVN, Barbara Sienkiewicz po raz pierwszy pokazała swoje mieszkanie. W jakich warunkach żyje aktorka? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz: Lekarze na temat późnego macierzyństwa najstarszej matki w Polsce.

Zobacz: Barbara S. jak Annie Leibovitz? Beata Ścibakówna o 60-letniej matce bliźniaków „Trzeba jej pomóc”Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04