Basia Kurdej Szatan w białej marynarce
EastNews

Wspólny występ z mężem w „Tańcu z Gwiazdami” to nie koniec! Barbara Kurdej-Szatan ma kolejne plany

Basia Kurdej Szatan w białej marynarce
EastNews

Tego można się było spodziewać! Gdy wyszło na jaw, że Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP, natychmiast skorzystał z tego Polsat. Stacja zaproponowała aktorce udział w „Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami”. 

Barbara Kurdej-Szatan dowiedziała się niedawno, że nie poprowadzi ani „The Voice of Poland”, ani „The Voice Kids”. Po pięciu latach TVP nagle zakończyła współpracę z artystką. Aktorka miała zaśpiewać na festiwalu w Opolu, ale ostatecznie jej występ odwołano. Nie poprowadzi też kolejnych edycji „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”, choć w sierpniu miała już zaczynać zdjęcia. Co się stało? 

Barbary Kurdej-Szatan odeszła z TVP

TVP nie zajęła oficjalnego stanowiska w sprawie zakończenia współpracy z aktorką. Mówi się jednak, że przyczyna nieprzedłużenia z nią umów jest fakt, że zbyt często pojawiała się na antenie stacji. W kuluarach można też usłyszeć plotki, że Barbara straciła pracę z powodu swoich sympatii politycznych.  Kurdej-Sztan poparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy, wsparła Paradę Równości i wzięła udział w protestach w obronie sądów. W TVP Kurdej-Szatan możemy już tylko oglądać w serialu „M jak miłość”.  

Kilka gwiazd poparło Basię, komentując jej rozstanie z TVP. A co pisała sama aktorka?

Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TP” - jak mnie określano - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak - było wspaniale!” , napisała w swoim oświadczeniu Basia.

Barbara Kurdej-Sztan w Polsacie

Ponieważ Barbara Kurdej-Szatan miała wystąpić na wiosnę w TVP w kolejnej edycji „Dance, Dance, Dance” razem z mężem Rafałem Szatanem, to Polsat zaprosił do swojego tanecznego show także jego! We wrześniu małżonkowie będą więc rywalami na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć „Party”, gwiazda zagra też w filmie o miłości, który współprodukuje Polsat, a reżyseruje Maria Sadowska. Zdjęcia ruszają już za kilka tygodni na Łotwie.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
East News

Więcej o Basi w najnowszym magazynie "Party"

Julia Wieniawa i Baron na okładce Party

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44