Basia Kurdej Szatan w żółtej sukience w Opolu

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Jest komentarz Polsatu!

Basia Kurdej Szatan w żółtej sukience w Opolu

To już pewne! Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Zaledwie kilka tygodni temu magazyn "Flesz" jako pierwszy poinformował, że była gwiazda TVP negocjuje swój udział w tanecznym show Polsatu. Okazało się wówczas, że Basia Kurdej-Szatan zakończyła współpracę z TVP i teraz producenci "Tańca z Gwiazdami" chcą, żeby aktorka pojawiła się na parkiecie najnowszej odsłony programu, który wróci na antenę już jesienią. Teraz okazuje się, że aktorka zdecydowała się wystąpić w "TzG"! 

Basia Kurdej-Szatan w "Tańcu z Gwiazdami"

Na fanpage'u "Tańca z Gwiazdami" na Instagramie władze Polsatu potwierdziły medialne informacje i zdradziły, że Barbara Kurdej-Szatan będzie walczyć o Kryształową Kulę! Aktorka jest więc pierwszą gwiazdą, która pojawiła się na oficjalnej liście uczestników tanecznego show. 

Oto nasza pierwsza gwiazda 10.edycji programu @tanieczgwiazdami - @kurdejszatan - aktorka i wokalistka. Gra w musicalach, serialach, filmach, znacie Ją doskonale z serialu @polsatofficial @wrytmieserca.official 💛 #tanieczgwiazdami #tzg10 #tzgpolsat #basiakurdejszatan @polsatofficial- czytamy na Instagramie. 

Internauci są zachwyceni tym wyborem! Jak komentują udział Basi Kurdej-Szatan w "Tańcu z Gwiazdami"?

- Cuuuuudownie !!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
- Super 👌👌👌doskonały wybór 👏👏👏
- Będzie co oglądać 😍 Powodzenia 😘- komentują internauci. 

Z kim zatańczy aktorka? Tego stacja jeszcze nie zdradziła. Jak myślicie, kto mógłby zostać tanecznym partnerem Barbary Kurdej-Szatan? Będziecie kibicować Basi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Myślicie, że wygra?

Kto jeszcze pojawi się w "TzG"? Media donosiły ostatnio, że w programie pojawi się także Reni Jusis, ale wokalistka i producenci show fo tej pory nie skomentowali tych informacji. Czekacie na nową edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Zobacz także: Kogo chcielibyście zobaczyć w nowej edycji "TzG"? Wieniawę, Manowską, a może Roxie Węgiel?

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami".

 

Aktorka wygra taneczne show Polsatu?

Basia Kurdej Szatan w czarnej bluzie z dekoltem

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43