Barbara Kurdej-Szatan odrzuciła propozycję Polsatu
ONS

Polsat chciał Kurdej-Szatan do dwóch programów. Dlaczego nie wystąpi w żadnym?

Barbara Kurdej-Szatan odrzuciła propozycję Polsatu
ONS

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w mediach za sprawą udziału w reklamie jednego z operatora sieci telefonii komórkowej. Polacy szybko ją pokochali, co zauważyli producenci filmowi i organizatorzy koncertów. Basia niedawno wystąpiła w roli prowadzącej w Opolu oraz na Sabacie Czarownic u boku Anny Muchy. Udało jej się także dostać rolę w wielkiej produkcji filmowej i najpopularniejszej polskiej telenoweli. Przypomnijmy: Kurdej-Szatan dopięła swego. Zagra w dużej kinowej produkcji u boku gwiazd

W miarę rozwoju kariery, Kurdej-Szatan zaczęła coraz bardziej dbać o swój wizerunek. Pomaga jej w tym sztab specjalistówi projektantów z którymi współpracuje. Coraz staranniej dopiera także propozycje w których jest gotowa się pojawić. O jej udział w "Tańcu z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo" zabiegał Polsat, ale młoda aktorka każdą z propozycji musiała odrzucić, choć udziału w tanecznym show była niemalże pewna.
 

Uwielbiam tańczyć i byłam bardzo szczęśliwa, że wezmę udział w tym show. Wszystkie szczegóły były już dogadane. Ale okazało się, że nastąpił konflikt reklamowy. Dlatego nie zatańczę w tej edycji. Miałam także propozycję od "Twoja twarz brzmi znajomo", ale do rozmów nie doszło, bo byłam zapracowana. Teraz też nie miałabym czasu, bo niebawem przede mną kolejne, inne wyzwania. - zdradza w rozmowie z "Fleszem".


Jest więc nadzieja, że zobaczymy aktorkę w kolejnych edycjach wspomnianych programów - o ile takie powstaną. Chcielibyście?

Zobacz: Kurdej-Szatan nie zwalnia tempa. Pojawiła się w produkcji u boku... męża 

Barbara Kurdej-Szatan w skromnej sukni ślubnej:

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04