Basia Kurdej-Szatan w garniturze
ONS.pl

Basia Kurdej-Szatan ścięła włosy?! Fani porównują ją do Anety Zając

Basia Kurdej-Szatan w garniturze
ONS.pl

Barbara Kurdej-Szatan od lat była wierna swoim długim, blond włosom. Aż do teraz! Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, które zelektryzowało jej obserwatorów. Z fotografii można wywnioskować, że gwiazda zdecydowała się na ogromną metamorfozę! Czy to zmiana na stałe?

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan miała depresję po "TzG"? Zobacz bardzo szczery wywiad z gwiazdą

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w zupełnie nowej fryzurze!

Barbara Kurdej-Szatan odkąd tylko rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie nigdy nie eksperymentowała ze swoją fryzurą. Zawsze mogliśmy podziwiać jej piękne, długie blond włosy, które najczęściej aktorka prostowała lub kręciła. Jednak wiele wskazuje na to, że gwiazda postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie i postawiła właśnie na włosy! Najnowsze zdjęcie Basi zaskoczyło jej obserwatorów, którzy zastanawiają się, czy ich idolka rzeczywiście zdecydowała się na tak odważny krok! W komentarzach pod fotografią pojawiły się nawet porównania do... Anety Zając!

- Wyjatkowe zdjęcie. Naprawdę wyglądasz Basiu przepięknie. Inaczej 😍

- Ale Piękna jestes. Basiu 💕

- Fryzura 👌👌👌👌

- Wygląda pani inaczej 😘super naprawde bardzo bardzo ładnie ❤️🤩😍

- Pieknie pani Basienko😍

- O, przypominasz mi Anetę Zając w tej fryzurze - piszą fani artystki. 

Faktycznie Basia wygląda teraz zupełnie inaczej i nam również nieco przypomina Anetę Zając! Po długich włosach nie ma już śladu i na dodanym przez gwiazdę zdjęciu, sięgają jej jedynie do ramion. Nie ma jednak pewności, czy aktorka zdecydowała się na dość odważny krok i ścięła włosy czy też po prostu ustawiła się w taki sposób do zdjęcia. Pod fotografią nie ma również żadnego opisu, który mógłby wskazywać na tak radykalną metamorfozę. Pozostaje nam czekać na kolejne fotki gwiazdy, aby poznać prawdę!

A wy, co o tym myślicie? Zobaczcie zdjęcie i oceńcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#soon ✨

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Gwiazda nigdy wcześniej nie eksperymentowała ze swoją fryzurą i od lat była wierna swoim długim, blond włosom. Czy teraz to się zmieniło? 

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15