Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość" przez Pawła Deląga!?

Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
Instagram

W życiu Joanny Chodakowskiej w „M jak miłość” znów pojawią się miłosne zawirowania. Wydawało się, że kobieta w końcu znalazła szczęście u boku przystojnego biznesmena Leszka, ale ta relacja nie potrwa zbyt długo. Po rozstaniu w roli pocieszyciela pojawi się Michał, który wróci do Warszawy. To z nim Joanna wyjedzie z Polski i w ten sposób zniknie z serialu!?

Basia Kurdej-Szatan jednak znika z "M jak miłość"?

Relacja Joasi i Michała od początku była skomplikowana. Pisarz był szaleńczo zakochany we wdowie po Tomku, ale nie mógł liczyć na odwzajemnienie swoich uczuć. W końcu, po kontrowersyjnej scenie pod prysznicem, zdecydował się wyjechać z Polski. To wtedy Chodakowska zrozumiała, że jednak zależy jej na sąsiedzie. Jednak było już za późno! Potem w jej życiu coraz większą rolę zaczął odgrywać Leszek, ale związek z nim nie przetrwał próby czasu.

W życiu Joanny znów pojawi się Michał!

W trudnym czasie dla Joanny w Warszawie znów pojawi się Michał. Po jej rozstaniu z biznesmenem po raz kolejny zacznie zabiegać o serce Chodakowskiej, a jego gorącym zwolennikiem będzie Wojtek. Czy pisarzowi uda mu się rozkochać w sobie Asię i wyjadą razem do Szwecji? O takim odejściu Basi Kurdej-Szatan z „M jak miłość” plotkuje się już od dawna. Aktorka miałaby zniknąć z serialu na początku 2020 roku. Na potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać!

M jak miłość Michał Ostrowski.
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
Instagram

Romans Asi i Leszka szybko się zakończy.

Asia i Leszek w sypialni M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49