Korwin o karierze Kurdej-Szatan
ONS

Jedną z nowych twarzy tego roku jest Barbara Kurdej-Szatan. Sympatyczna blondynka z reklam Playa w ciągu kilku miesięcy dorobiła się rzeszy fanów i mnóstwa publikacji na swój temat w najpoczytniejszych magazynach o gwiazdach. Taka popularność przełożyła się także na liczne propozycje zawodowe - rolę w spektaklu i - przede wszystkim - dołączenie do głównej obsady w "M jak miłość".

Niedawno pokazywaliśmy wam pierwsze zdjęcia Kurdej-Szatan z planu kultowego serialu. Wcieli się w nim w postać Małgosi Chodakowskiej, którą dotychczas grała Joanna Koroniewska. Zobacz: Mamy pierwsze zdjęcia z planu "M jak Miłość" z Kurdej-Szatan

Magazyn "Party" postanowił przyjrzeć się bliżej Barbarze i ocenić jej szanse na sukces. O komentarz w tej sprawie poprosił niekwestionowany autorytet w dziedzinie show-biznesu, Karolinę Korwin Piotrowską. Dziennikarka szczerze wróży młodej aktorce spory sukces.

- Jest ogromny głód nowych twarzy, a ona się w to wpisuje. Jeśli chodzi o typ "dziewczyny z sąsiedztwa", może zagrozić Małgorzacie Sosze i Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej. Wszystko zależy od tego, czy będzie potrafiła umiejętnie i z umiarem odcinać kupony od swojej popularności.


Wróżycie Kurdej-Szatan sukces na skalę Sochy? Małgorzata powinna zacząć czuć oddech na swoich plecach?

Zobacz: Kurdej-Szatan wygryzła Sochę z dużej roliBarbara Kurdej-Szatan z córką i mężem na salonach: