Barbara Kurdej-Szatan z mężem. Aktorka podkreśliła ciążowy brzuszek w żółtej mini
East News

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w końcu potwierdzili płeć dziecka i opowiedzieli o imieniu! 

Barbara Kurdej-Szatan z mężem. Aktorka podkreśliła ciążowy brzuszek w żółtej mini
East News

Dwa lata starali się o dziecko. W końcu się udało. Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan we wrześniu zostaną rodzicami. W wywiadzie dla „Party” oboje powiedzieli nam już oficjalnie, czy będą mieli córkę czy syna.

Za każdym razem, kiedy już mi się wydawało, że jestem w ciąży, nic z tego nie wychodziło. Aż w końcu postanowiłam kompletnie się wyluzować. Pojechaliśmy całą rodziną na wspaniałe wakacje na narty, wypoczywaliśmy, byliśmy zrelaksowani. Na nic się nie nastawiałam i w końcu… udało się!”, powiedziała Basia Kurdej-Szatan.

Wtedy oboje oszaleli ze szczęścia. A zwłaszcza ich córka Hania, która od co najmniej dwóch lat dopytywała swoich rodziców, czy kiedyś będzie miała siostrzyczkę lub braciszka. Spytaliśmy wiec, czy plotki, jakie pojawiły się w internecie są prawdą i czy wiadomo już, że para spodziewa się chłopca?

To prawda. Będziemy mieli syna. Na początku marca zrobiłam badania wykluczające choroby genetyczne i wtedy poznałam płeć dziecka. Wtedy też pozwoliliśmy Hani wybrać imię dla braciszka.

Jakie to imię? Ostatnio pojawiły się plotki, że chłopiec będzie nazywał się Henryk, tak jak synek Borysa Szyca i synek Małgosi Rozenek.


Imię jest tradycyjne i piękne. Okazało się, że choć kiedyś było mało popularne, teraz stało się modne. Natomiast nie ma sensu, abyśmy już potwierdzali jakie, bo tak naprawdę dopiero gdy spojrzymy w oczka naszemu brzdącowi, może okazać się, że pasuje do niego zupełnie inne (śmiech). Nie będziemy się przecież potem wszystkim tłumaczyć, ale na pewno zdradzimy wam je po narodzinach", powiedziała Basia.

Dlatego, żeby poznać prawdziwe imię chłopca, wszyscy musimy poczekać do września. Trzymamy za Basię i Rafała mocno kciuki!

Basia Kurdej Szatan na okładce "Party"

Basia i Rafał zostaną rodzicami po raz drugi już we wrześniu. 

Basia Kurdej Szatan w różowym garniturze z mężam
EastNews

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43