Barbara Kurdej-Szatan od dwóch lat walczy z boreliozą

Barbara Kurdej-Szatan od dwóch lat walczy z boreliozą! Jej leczenie jest bardzo niekonwencjonalne...

Barbara Kurdej-Szatan od dwóch lat walczy z boreliozą

Barbara Kurdej-Szatan stosuje niekonwencjonalne sposoby leczenia boreliozy. Gwiazda serialu "M jak miłość" i prowadząca program "Kocham Cię, Polsko" już od dwóch lat zmaga się z ciężką chorobą po ukąszeniu kleszcza. Aktorka w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" zdradziła, że od jakiegoś czasu stosuje leczenie prądami. 

 

Basia Kurdej-Szatan o walce z boreliozą: "Z tą chorobą można wygrać"

Zaledwie kilka tygodni temu Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedziała, w jaki sposób dwa lata temu dowiedziała się o swojej chorobie. 

Bolała mnie ręka. Miałam punktowe bóle mięśni z obrzękami, które "wędrowały" mi po ciele. Lekarze nie wiedzieli, co mi jest. W internecie i w prasie przeczytałam o boreliozie i o objawach podobnych do moich. Zrobiłam badanie krwi. Dowiedziałam się, że jestem chora, gdy byłam na planie reklamy Playa. Byłam w szoku. Zaczęłam płakać, wyszłam z hali. Zaczęli mnie wołać, że trzeba kręcić. Musiałam się szybko uspokoić i szczerzyć do kamery - wspominała aktorka. 

Teraz, z rozmowie z tabloidem, Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że od jakiegoś czasu aktorka stosuje niekonwencjonalną terapię z użyciem prądów.

Na efekty trzeba poczekać około trzech miesięcy, ale wierzę, że to nie jest czas stracony. Z tą chorobą można wygrać. W mojej rodzinie są przypadki wyleczonej boreliozy, bliscy nie mają już żadnych objawów, co daje mi nadzieję. Powrót do całkowitego zdrowia, to najważniejszy plan. Potem przyjdzie czas na inne - przyznała gwiazda.

Trzymamy więc kciuki, żeby terapia przyniosła efekty!

 

Zobacz także: Jak rozpoznać boreliozę? Rumień skórny w boreliozie

 

Barbara Kurdej-Szatan od dwóch lat walczy z boreliozą. 

Basia Kurdej-Szatan w spódnicy moro

 

Od jakiegoś czasu aktorka leczy się prądami.

Basia Kurdej-Szatan - wpadka
ONS

 

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47