Maria Dejmek, babyshower
Instagram

Gwiazda "Barw szczęścia" pokazała zdjęcia z baby shower! Jej przyjaciółka zdradziła płeć i imię dzidziusia?

Maria Dejmek, babyshower
Instagram

Maria Dejmek opublikowała zdjęcie z baby shower! Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą.

O tym, że aktorka spodziewa się dziecka dowiedzieliśmy się na początku czerwca. Maria Dejmek pochwaliła się wówczas sporym ciążowym brzuszkiem. Od tamtej chwili przyszła mama chętnie chwaliła się fotkami na których widać, jak zmieniała się w czasie ciąży. Ostatnio aktorka zdradziła, że urodzi syna, a teraz pokazała w sieci zdjęcie z baby shower. Fotkę skomentowała m.in. Natalia Klimas, która chyba zdradziła... imię dziecka Marii Dejmek!

Baby shower Marii Dejmek

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" w swoim wpisie na Instagramie przyznała, że nigdy nie była fanką imprez typu baby shower, ale ostatecznie zdecydowała się zorganizować spotkanie w gronie najbliższych koleżanek. 

(...) Chciałam, żeby było tak domowo, swobodnie, więc odbyło się w studio należącym do mojego Miłosza i jego siostry. Wylegiwałyśmy się na ogromnej sofie, wygodnych pufach i kilka godzin plotkowałyśmy, śmiałyśmy się i wspominałyśmy dawne czasy!!!☺️ Dziękuje wszystkim przyszłym ciociom🥰 Z Wami mój synek będzie miał bajkowe dzieciństwo!!!🥰 #babyshower #babyboy #momtobe #futuremom #itisaboy 👶🍼💙- napisała przyszła mama. 

Internauci ruszyli z gratulacjami, a Natalia Klimas, która uczestniczyła w baby shower, chyba zdradziła, jakie imię dla swojego synka wybrała Maria Dejmek!

- Gratulacje kochana ! Pięknie wyglądasz 🔝🔝🔝
- Gratulacje!!!! - komentowali internauci.
- Czekamy na Gucia!!🥳🥳🥳🥳- napisała Natalia Klimas. 

Zobaczcie sami, jak wyglądało baby shower Marii Dejmek! 

Zobacz także: Tak Natalia Klimas świętowała 36. urodziny! Zdjęcia z córeczką rozczulają

Maria Dejmek pochwaliła się fotką z baby shower.

 

Aktorka już wkrótce zostanie mamą.

Maria Dejmek pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

 

Więcej na temat Barwy szczęścia
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43