Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Avicii nie żyje
Instagram
Newsy

Avicii przed śmiercią rozmawiał z rodziną! "Nie zdążyli dolecieć" Kolejne szczegóły samobójczej śmierci muzyka!

Avicii przed śmiercią rozmawiał z rodziną! "Nie zdążyli dolecieć" Kolejne szczegóły samobójczej śmierci muzyka!

 

W piątek, 20 kwietnia, w wieku 28 lat, zmarł Avicii. Popularny DJ i producent zmarł w hotelu Muscat Hills Resort w Omanie, gdzie przebywał na wakacjach. Kilka dni po śmierci Aviciiego, jego rodzina przyznała, że DJ popełnił samobójstwo. 

 

- Nasz ukochany Tim był poszukującą, kruchą, artystyczną duszą, poszukującą odpowiedzi na egzystencjalne pytania. Perfekcjonistą, który podróżował i ciężko pracował w tempie, jakie prowadziło do ogromnego stresu. Po zakończeniu trasy chciał odnaleźć równowagę w życiu, być szczęśliwym i zająć się tym, co kochał najbardziej: muzyką. Zmagał się z myślami o Znaczeniu, Życiu, Szczęściu. Nie mógł już tego wytrzymać - napisali jego bliscy w oświadczeniu. 

 

"Hotel Paradise 3": Przed udziałem w show Maurycy zmienił nazwisko! Wcześniej robił karierę pod innym. Dlaczego?

Avicii - nowe fakty na temat śmierci muzyka

Po śmierci muzyka, na jaw wychodzą kolejne fakty. Okazuje się, że rodzina DJ-a przeczuwała, że jest z nim źle i chciała interweniować. Po jednej z rozmów z muzykiem, postanowili pojechać do niego do Omanu. Niestety, nie zdążyli. 

 

- W ostatnich miesiącach raz było lepiej, raz gorzej, ale w Omanie jego stan znacznie się pogorszył. Gdy rodzina rozmawiała z nim przez telefon, wszyscy bardzo się zmartwili. Wiedzieli, że sytuacja jest zła i natychmiast muszą interweniować. Niestety, ich samolot wylądował w Omanie dwie godziny za późno - cytuje słowa osoby z rodziny muzyka Onet.pl.

 

Według raportu, który opublikował portal TMZ ( ten sam portal dotarł do ostatniego zdjęcia Aviciiego)DJ Avicii odebrał sobie życie za pomocą kawałków zbitego szkła być może ze stłuczonej butelki po winie. Muzyk wykrwawił się na śmierć.

 

ZOBACZ: Avicii był jednym z najbogatszych DJ-ów. Już wiadomo, co się stało z jego majątkiem

Avicii był w związku z czeską modelką! Dziewczyna opublikowała wzruszający wpis i pokazała zdjęcia!

 

Avicii popełnił samobójstwo

Avicii zmarł w wieku 28 lat
Instagram

Ostatnie zdjęcie DJ-a Avicii

Ostatnie zdjęcie Avicii
TMZ

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Avicii zmarł w wieku 28 lat
Instagram
Newsy
Rodzina Aviciiego podała przyczynę jego śmierci! Bliscy muzyka opublikowali poruszające oświadczenie!
Słynny DJ popełnił samobójstwo...

Avicii popełnił samobójstwo. Rodzina popularnego na całym świecie DJ-a wydała poruszające oświadczenie, w którym zdradza, jaka była przyczyna jego śmierci. Avicii zmarł 20 kwietnia w Omanie, gdzie przebywał na wakacjach. Od tamtej chwili wszyscy fani zastanawiali się, jak doszło do śmierci 28-letniego Aviciiego. Teraz jego bliscy wyjawili prawdę. Oświadczenie rodziny muzyka Rodzina Aviciiego opublikowała oświadczenie, w którym przyznaje, że DJ popełnił samobójstwo. Zagraniczne media informują również, że muzyk zostawił bliskim list pożegnalny. Co jego rodzina napisała w oświadczeniu? Nasz ukochany Tim był poszukującą, kruchą, artystyczną duszą, poszukującą odpowiedzi na egzystencjalne pytania. Perfekcjonistą, który podróżował i ciężko pracował w tempie, jakie prowadziło do ogromnego stresu. Po zakończeniu trasy chciał odnaleźć równowagę w życiu, być szczęśliwym i zająć się tym, co kochał najbardziej: muzyką. Zmagał się z myślami o znaczeniu, o życiu i o szczęściu. Nie mógł już tego wytrzymać. Chciał odnaleźć spokój. Nie odnajdywał się w machinie show-biznesu . Był wrażliwą osobą, kochał swoich fanów, ale unikał światła reflektorów. Tim, zawsze będziemy cię kochać i za tobą tęsknić- czytamy w oświadczeniu. Przypominamy, że już kilka dni temu jeden z policjantów prowadzących śledztwo w sprawie Aviciiego przyznał, że służby wykluczają udział osób trzecich w sprawie śmierci muzyka. Zobacz także:  Fani i przyjaciele wstrząśnieci po śmierci DJ'a Avicii! Zobaczcie poruszający wpis byłej dziewczyny Avicii popełnił samobójstwo. Według medialnych informacji, muzyk został list pożegnalny.

Avicii nie żyje
Instagram
Newsy
Amerykańskie media opublikowały ostatnie zdjęcie Aviciiego! Są też nowe ustalenia policji!
Co robił przed śmiercią?

  W piątek, 20 kwietnia, w wieku 28 lat, zmarł popularny DJ i producent Avicii . Fani muzyka są zszokowali informacją o jego śmierci, bo choć DJ od dwóch lat nie pojawiał się publicznie, wciąż nagrywał piosenki i był aktywny w sieci. Wciąż nieznane są przyczyny jego śmierci.    Zobacz:  "Obiecał mi, że przestanie pić"! Avicii zmarł przez alkohol? Muzyk walczył z uzależnieniem!   Ostatnie zdjęcie DJ-a Avicii   „Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Tima Berglinga, znanego również jako Avicii. Został znaleziony martwy w Maskat w Omanie 20 kwietnia po południu czasu lokalnego. Rodzina jest zrozpaczona. Prosimy więc o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie”, czytamy w oświadczeniu menadżerki muzyka.   Jak się okazuje, muzyk dzień przed śmiercią był w świetnym nastroju i imprezował na jachcie ze znajomymi w Omanie. Portal TMZ dotarł do zdjęcia z imprezy, na którym widać uśmiechniętego muzyka, który pozuje wraz z dwoma mężczyznami. Czy mogą mieć oni informacje o jego śmierci? Na razie potwierdzili policji, że muzyk świetnie się bawił. Pracownicy luksusowego hotelu, w którym zatrzymał się DJ twierdzą, że Avicii wyglądał na zdrowego i wydawał się być w dobrym nastroju.    W drodze do Omanu jest brat Aviciiego, David, który chce poznać okoliczności śmierci brata. Jak podaje Sky News, lokalna policja ustaliła, że nie doszło do udziału osób trzecich . Wciąż nie jest jednak znana przyczyna śmierci muzyka.    ZOBACZ:  Fani i przyjaciele wstrząśnieci po śmierci DJ'a Avicii! Zobaczcie poruszający wpis byłej dziewczyny   DJ Avicii zmarł 20 kwietnia   Policja ustala przyczynę śmierci 28-letniego muzyka

Avicii nie żyje
Instagram
Newsy
Avicii był jednym z najbogatszych DJ-ów. Już wiadomo, co się stało z jego majątkiem
Avicii był jednym z najbogatszych DJ-ów. Już wiadomo, co się stało z jego majątkiem

Avicii był jednym z najpopularniejszych i najbogatszych DJ-ów na świecie. Nie jest żadną tajemnicą, że jest utwory podbijały światowe listy przebojów, a ona sam nie narzekał na zarobki - za jeden występ otrzymywał nawet 250 tysięcy dolarów, czyli ok. 870 tysięcy złotych! Jednak nie każdy wie, co DJ robił ze swoim majątkiem. Te fakty dopiero po jego śmierci ujrzały światło dzienne!   Zobacz:  Fani i przyjaciele wstrząśnięci po śmierci DJ'a Avicii! Zobaczcie poruszający wpis byłej dziewczyny   Co się stało z pieniędzmi Aviciiego?   Majątek Aviciiego szacowany był na ok. 80 milionów dolarów, czyli ok. 285 milionów złotych. Teraz okazuje się, że DJ był bardzo zaangażowany w działalność charytatywną, o której nie mówił głośno. Już w 2012 roku oddał milion dolarów ze swojej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Pieniądze trafiły do fundacji, która zajmuje się problemem głodu w Ameryce. Z kolei w 2013 roku przekazał milion euro szwedzkiej organizacji Radiohjälpen.   W tym samym roku artysta zdradził woje podejście do pieniędzy w jednym z wywiadów.    Kiedy masz nadmiar pieniędzy, których nie potrzebujesz, najbardziej sensowną, ludzką i całkowicie oczywistą rzeczą jest oddać je ludziom w potrzebie.   Avicii zmarł 20 kwietnia 2018 roku. Kilka dni po śmierci jego rodzina oświadczyła, że popełnił samobójstwo.   Przeczytaj też:  Rodzina Aviciiego podała przyczynę jego śmierci! Bliscy muzyka opublikowali poruszające oświadczenie!   Polecamy:  Avicii przewidział swoją śmierć? Umarł z lęku przed występami! Był do nich zmuszany?   Avicii dzielił się swoim majątkiem z potrzebującymi Avicii był bardzo wrażliwy 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner