Otylia Jędrzejczak smutna
EastNews

Otylia Jędrzejczak wraca do traumy sprzed lat. Jeszcze nigdy tak wiele nie powiedziała o śmierci brata

Otylia Jędrzejczak smutna
EastNews

Wielkie zmiany szykują się w jej życiu! Już we wrześniu na świecie pojawi się drugie dziecko Otylii Jędrzejczak. Na rodzeństwo w domu czeka dwuletnia córeczka pływaczki, Marcelinka. Otylia na razie nie zdradziła mediom płci swojego drugiego maleństwa. Natomiast powiedziała nam, że napisała swoją autobiografię, która pojawi się w sprzedaży w listopadzie.

Będzie to książka niezwykła i wyjątkowo szczera. Po raz pierwszy Otylia Jędrzejczak opowie o swoich wzlotach i upadkach - nie tylko sportowych. Odniesie się też do tragicznej śmierci swojego brata. 

Kiedyś powiedziałam, że jak będę w ciąży, to napiszę autobiografię. Słowa dotrzymałam, ale dopiero... za drugim razem – mówi „Party” Otylia Jędrzejczak. - Będzie to bardzo szczera opowieść, bo przez 35 lat swojego życia miałam fantastyczne wzloty, ale też trudne upadki  – dodaje Otylia.

Autobiografia Otylii Jędrzejczak 

W książce znajdą się listy i wiersze, które pływaczka pisała do swojego brata, zmarłego tragicznie w wypadku samochodowym, i do Boga. Będą też fragmenty jej pamiętników, które prowadziła od dzieciństwa. Dlaczego Otylia zdecydowała się na tę książkę? 

Chciałabym dać ludziom motywację do życia i do zmian, do podnoszenia się po trudnych życiowych sytuacjach, do radzenia sobie z hejtem i nienawiścią. Sama wiele przeszłam, a jednak udało mi się znaleźć w sobie siłę, by iść dalej. Życie jest krótkie, więc musimy szukać sposobów, jak pokonywać trudny czas - mówi Otylia Jędrzejczak.

Sięgniecie po jej książkę?

Otylia Jędrzejczak z córką Marceliną
Instagram

Otylia już niedługo po raz drugi zostanie mamą

Otylia Jędrzejczak na benesisie Agnieszki Radwańskiej
ONS

Więcej o znanej pływaczce przeczytacie w nowym numerze "Party"

Julia Wieniawa na okładce "Party"

Więcej na temat Otylia Jędrzejczak
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01