East News

Radość w polskiej reprezentacji! Kolejny piłkarz został tatą! ZDJĘCIE

East News

 

Wielka radość wśród polskich piłkarzy! Kolejny nasz reprezentant został ojcem! Na świecie pojawiła się właśnie córeczka Artura Jędrzejczyka, sportowca, który na co dzień występuje w klubie Legia Warszawa. Tę radosną nowinę przekazali członkowie fanklubu piłkarza na Instagramie.

 

- W niedzielę zrobił cieszynkę, a na następnym meczu będzie po golu kołyska. Dzisiaj na świat przyszła Oliwia Jędrzejczyk, córka Artura i @aga_jedrzejczyk. Serdeczne gratulacje dla szczęśliwych rodziców oraz zdrowia dla mamy i maleństwa. Jak widać na zdjęciu @legiawarszawa już przygotowała prezent dla taty i maleństwa, który czeka już w szatni. 🍼👨‍👩‍👧👏👣 - czytamy na Instagramie.

 

Faktycznie, Legia Warszawa zadbała o to, aby dziewczynka miała królewskie przywitanie. Oliwia otrzymała już swoją własną klubową koszulkę oraz pięknego misia ubranego w takie same barwy. Gdy córka Artura Jędrzejczyka podrośnie, będzie mogła kibicować mu z trybun podczas każdego meczu. My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy dużo radosnych chwil!

 

POLECAMY: Anna Lewandowska podsumowała Mundial!

 

Oliwia otrzymała wyjątkowe prezenty

Instagram

 

Artur Jędrzejczyk został dumnym tatą

East News

Więcej na temat Polscy piłkarze kadra
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11