Party Stories
Artur Boruc zgolił brodę
Instagram
Newsy

Artur Boruc zgolił brodę. Sara Mannei jest niezadowolona z obecnego wyglądu męża

Głos zabrały również fanki piłkarza

Sara Mannei i Artur Boruc od kilku dobrych lat tworzą piękną parę. Gwiazdy wspierają się wzajemnie w swoich projektach, a to dla celebrytki teraz bardzo ważne. Mannei właśnie rozpoczęła prace na planie "Project Runway", gdzie pojawi się w jednym z odcinków w roli eksperta. Zobacz: Boruc szybko odnalazła się w "Project Runway"

Sara doskonale łączy życie prywatne z zawodowym, a ostatnio postanowiła nawet zadbać o wizerunek swojego męża wybierając dla niego m.in. modne ubrania i gadżety. On sam także zaczął przykładać większą uwagę do swoich stylizacji, ale największą zmianą, jaka zaszła w jego wyglądzie było zapuszczenie brody, którą Mannei była zachwycona.

Niestety, bramkarz zdecydował się na jej całkowite zgolenie. Sara rozpacza nad decyzją partnera i z tej okazji upamiętniła ją ostatnim wspólnym zdjęciem z gęstym zarostem:

Będę tęsknić za tą brodą :(


Fanki również nie dowierzały w decyzję Boruca. Piłkarz stopniowo oswajał je z nowym-starym wizerunkiem. Najpierw pokazał jak wygląda częściowo bez brody, a później pochwalił się efektem ostatecznym.

Jak wyszło?

Zobacz: Boruc chciał być jak Woliński. Pochwalił się selfie
 


 

Mama Sary Mannei na Instagramie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sara Mannei robi wyprzedaż ubrań
Instagram
Newsy
Sara Mannei robi wyprzedaż ze swojej szafy. Fani mogą kupić prawdziwe perełki
Wszystko w jej nowym sklepie

Sara Mannei to jedna z najbogatszych polskich gwiazd, która na modzie zna się jak mało kto. Niedawno żona Artura Boruca pojawiła się w show "Project Runway", gdzie zaprezentowała się w stylizacji za ponad kilkanaście tysięcy. Przypomnijmy: Mamy zdjęcia Sary Boruc z Project Runway. Na same buty wydała 7 tysięcy Nic dziwnego, że Sara może sobie pozwolić na to, aby raz na jakiś czas zrobić generalne porządki w swojej szafie i zrobić wyprzedaż ubrań za pomocą internetowego sklepu, gdzie ma swój "kącik ". Fanki blogerki będą mogły zakupić m.in. kilka par butów na wysokim obcasie, futerko czy baleriny. Jest to więc jedyna okazja, aby po okazyjnych cenach zdobyć rzeczy, która miała na sobie celebrytka. Chętnych na pewno nie zabraknie? Skusilibyście się na zakupy w butiku Sary? Zobacz: Sara Mannei pochwaliła się prezentem ślubnym od Artura Boruca Sara Mannei w  Project Runway:

Sara Boruc o córce
ONS
Newsy
Mannei opowiedziała o córce z pierwszego związku. Wymieniła wszystkie możliwe zalety
To bardzo zdolne dziecko

Sara Mannei do tej pory prowadziła show "Shopping Queen" na antenie Polsat Cafe. Jej przygoda z tą produkcją już się skończyła, a blogerka zasiądzie dzisiaj jako gość w programie "Project Runway". Wraz z pozostałymi jurorami będzie oceniła bieliznę zaprojektowaną przez uczestników. Zobacz:  Boruc szybko odnalazła się w "Project Runway". W programie spotkała swoją idolkę, którą bardzo wychwaliła Dzisiaj żona piłkarza gościła w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o udziale w show. Przyznała, że najbardziej bała się tego, że wystąpi właśnie w odcinku dotyczącym bielizny. Opowiedziała również o swojej rodzinie, a w szczególności o swojej najstarszej córce. Mannei wychwalała jej zdolność szybkiego uczenia się i znajomość języka obcego: Jest inteligentna i lubi się uczyć. Czasami mnie zagina, jej angielski jest taki płynny . Czasem używa takich wyrazów, których nie używa się w potocznej rozmowie. Takie dziecko to skarb. Zobacz:  Mama Sary Mannei na Instagramie jak gwiazda. Chwali się lusksusowym życiem     Sara Boruc w Project Runway:

Sara Mannei w francuskim Marie Claire
ONS
Newsy
Stylizacja Sary Mannei w zagranicznym magazynie o modzie! Do tej pory udało się to kilku blogerkom
Wielki sukces gwiazdy

Sara Mannei jest nie tylko żoną Artura Boruca, ale i blogerką, która stale wrzuca swoje stylizacje na Insatgramie. Już niedługo pojawi się jako gość specjalny w "Project Runway". Przypomnijmy: Boruc szybko odnalazła się w "Project Runway". W programie spotkała swoją idolkę, którą bardzo wychwaliła Sarze brakowało jednak sukcesu, który zamknął by usta wszelkim krytykom, którzy zarzucają jej lans na ściankach i zajmowaniem się wydawaniem pieniędzy męża. Teraz Mannei pochwaliła się ogromnym zainteresowaniem - jej stylizacja z bloga trafiła do francuskiego Marie Claire jako najbardziej stylowa blogerka! Żona Artura jest zachwycona, a fani już jej gratulują w komentarzach! My również jesteśmy pod wielki wrażeniem. Tym sposobem do Kasi Tusk, Jessiki Mercedes i Claudii Adaszewskiej dołączyła Sara. Zobacz: Mannei komentuje zdjęcia Lewandowskiej, teraz Agnieszki Szulim. Sara: Moc!!!   Sara Mannei na salonach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner