Artur Boruc zgolił brodę
Instagram

Artur Boruc zgolił brodę. Sara Mannei jest niezadowolona z obecnego wyglądu męża

Artur Boruc zgolił brodę
Instagram

Sara Mannei i Artur Boruc od kilku dobrych lat tworzą piękną parę. Gwiazdy wspierają się wzajemnie w swoich projektach, a to dla celebrytki teraz bardzo ważne. Mannei właśnie rozpoczęła prace na planie "Project Runway", gdzie pojawi się w jednym z odcinków w roli eksperta. Zobacz: Boruc szybko odnalazła się w "Project Runway"

Sara doskonale łączy życie prywatne z zawodowym, a ostatnio postanowiła nawet zadbać o wizerunek swojego męża wybierając dla niego m.in. modne ubrania i gadżety. On sam także zaczął przykładać większą uwagę do swoich stylizacji, ale największą zmianą, jaka zaszła w jego wyglądzie było zapuszczenie brody, którą Mannei była zachwycona.

Niestety, bramkarz zdecydował się na jej całkowite zgolenie. Sara rozpacza nad decyzją partnera i z tej okazji upamiętniła ją ostatnim wspólnym zdjęciem z gęstym zarostem:

Będę tęsknić za tą brodą :(


Fanki również nie dowierzały w decyzję Boruca. Piłkarz stopniowo oswajał je z nowym-starym wizerunkiem. Najpierw pokazał jak wygląda częściowo bez brody, a później pochwalił się efektem ostatecznym.

Jak wyszło?

Zobacz: Boruc chciał być jak Woliński. Pochwalił się selfie
 


 

Mama Sary Mannei na Instagramie:

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23