Artur Boruc i Sara Boruc wychodzą z DDTVN
East News

Artur Boruc odpowiada Marcinowi Dubienieckiemu w sieci! "Patologia i złodziejstwo"

Artur Boruc i Sara Boruc wychodzą z DDTVN
East News

Kiedy kilka dni temu Sara Boruc opublikowała w sieci rodzinne zdjecie z pewnością nie spodziewała się, że jej fotka i wpis wywołają tak wielkie emocje! Po tym, jak żona Artura Boruca pochwaliła się fotografią z wakacji, internauci zaczęli dopytywać się o syna piłkarza z pierwszego małżeństwa. Sara Boruc w odpowiedzi na pytania fanów tłumaczyła, że mama chłopca utrudnia mu kontakty z ojcem.

Też nam przykro, od 11 lat walczymy z matką. Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr... - pisała na Instagramie Sara Boruc.

Komentarze Sary Boruc mocno oburzyły Marcina Dubienieckiego, czyli obecnego męża byłej żony Artura Boruca! Dubieniecki opublikował na Twitterze mocny wpis, a teraz piłkarz mu odpowiada!

Artur Boruc ostro do Marcina Dubienieckiego

Marcin Dubieniecki w swoim wpisie na Twitterze zaatakował Artura Buruca i sugerował, żeby "uciszył" swoją żonę!

Nie czytam tego typu artykułów, ale dla Pana ⁦@ArturBoruc⁩ lepiej byłoby, abym jako naoczny świadek patologii w relacji ojciec i syn, jaką uskutecznia Pan ⁦@ArturBoruc,⁩ lepiej się nie wypowiadał. Sugeruję też uciszyć swoją WAGs - czytamy na Twitterze Marcina Dubienieckiego. 

Artur Boruc odpowiedział na wpis obecnego partnera byłej żony! Za pośrednictwem Twittera ostro skomentował słowa Dubienieckiego!

Zastanawiające jest dla mnie to co Pan ma na myśli pisząc uciszyć...? To jedno, drugie to marnowanie czasu na tweety tego typu, zamiast szykowania paczki dla siiebie i małżonki... Patologia i złodziejstwo to bardziej pasuje jednak do Pańskiej osoby...- napisał Artur Boruc.

Czy to dopiero początek medialnej wojny? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce... Myślicie, że Marcin Dubieniecki odpowie Arturowi Borucowi?

Boruc poprzednia żona 

Przypominamy,  że w przeszłości Artur Boruc był związany z Katarzyną Modrzewską. Para oficjalnie zakończyła swoje małżeństwo w 2009 roku, a w 2008 roku na świecie pojawił się ich syn. Marcin Dubieniecki, który był wówczas w związku z Martą Kaczyńską, reprezentował byłą żonę Boruca podczas sprawy rozwodowej. Po jakimś czasie małżeństwo prawnika i córki prezydenta rozpadło się i wtedy Dubienicki zaczął spotykać się z Katarzyną Modrzewską. W 2015 roku Marcin Dubieniecki i była żona Boruca zostali aresztowani pod zarzutem wyłudzenia 13 mln zł z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Po wyjściu z aresztu para wzięła ślub, a na świecie pojawiło się ich dziecko. 

Zobaczcie cały wpis Artura Boruca! Myślicie, że Marcin Dubieniecki odpowie bramkarzowi?

 

Sportowiec ostro odpowiedział prawnikowi.

Sara Boruc, Artur Boruc przytulają się do siebie
Instagram
 

To dopiero początek wymiany zdań?

Marcin Dubieniecki

Więcej na temat Artur Boruc Marcin Dubieniecki
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43