Ariana Grande

Ariana Grande znów rozlicza się z przeszłością! Jak chce zapomnieć o byłym chłopaku?

Ariana Grande

Ariana Grande uwielbia tatuaże. Nie tak dawno zdecydowała się na napis "7 rings" w języku japońskim. Choć fani jeszcze nie zapomnieli o nowym tatuażu, który wykonała z błędem, to artystka pochwaliła się kolejną ozdobą! Tym razem 25-latka sporo zmieniła. A wszystko po to, aby zakryć tatuaż, który wykonała dla Pete'a Davidsona!

Ariana Grande ma nowy tatuaż!

Ariana Grande rozstała się z komikiem tuż po śmierci Maca Millera. Para spotykała się ze sobą przez kilka miesięcy. Ich związek był bardzo intensywny, a także burzliwy. Grande i Davidson nie widzieli świata poza sobą. A na dowód miłości wykonali serię rysunków na swoich ciałach. Niestety, gorące uczucie nie przetrwało próby czasu, a artyści pozostali z pamiątkami po sobie na całe życie... 

Ariana dla Davidsona wykonała m.in. napis "always" (na zawsze) na żebrach. Jednak gwiazda nie chce już dłużej nosić go pod sercem. Według piosenkarki lepiej pasuje tam... liściasta gałąź. Nie wiadomo, co dokładnie oznacza. Ale jedno jest pewne - Ariana nie chce już dłużej mieć pamiątek po komiku! 

To nie jest zakrycie, tylko ewolucja - napisała Grande na Instagramie.

Warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu Ariana zakryła tatuaż na stopie, który wytatuowała dla Davidsona. Liczby "8414" oznaczały hołd dla ojca komika, który zginął w ataku na World Trade Center 11 września. Numer odznaki Grande zamieniła na imię psa Maca Millera - Myron. Czy Grande usunie wszystkie pamiątki po Davidsonie? Wszystko na to wskazuje! 

Ariana Grande
Instagram

Ariana i Pete spotykali się przez kilka miesięcy

Ariana Grande, Pete Davidson
Instagram

Zobacz także: Ariana Grande wyrzuciła Pete'a Davidsona z domu, a on... zachował się skandalicznie! Nie uwierzysz, co zrobił

Więcej na temat Ariana Grande
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11