Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News
Newsy

Antoni Królikowski opublikował kolejny wzruszający wpis o tacie. "Kusy Forever"

Antoni Królikowski pokazał na Instagramie zdjęcie Pawła Królikowskiego. Wzruszające!

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor zmarł 27 lutego w wieku 58 lat. Wciąż trudno nam w to uwierzyć. Tak samo jak jego przyjaciołom i bliskim. Antek Królikowski opublikował właśnie na Instagramie kolejny wpis, który chwyta za serce. Zobaczcie, co napisał o swoim ojcu!

Tata Antka Królikowskiego po raz pierwszy o Julii Wieniawie! Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Antek Królikowski wspomina ojca, Pawła Królikowskiego

W dniu, w którym dowiedzieliśmy się o śmierci Pawła Królikowskiego, na Instagramie Antka pojawił się wpis, w którym młody aktor potwierdził, że jego ojciec nie żyje. 

Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato🐰🖤 - napisał gwiazdor.

Teraz z kolei Antoni Królikowski postanowił wspomnieć jedną z najbardziej znanych ról w dorobku swojego ojca. Przypomnijmy, że Paweł Królikowski przez wiele lat wcielał się w postać Kusego w serialu "Ranczo". To właśnie kadr z tej produkcji pojawił się na Instastory Antka. 

Kusy Forever - brzmi podpis pod zdjęciem. 

Antoni Królikowski wspomina Pawła Królikowskiego
Instagram

Przyczyny śmierci Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Aktor od kilku lat zmagał się z poważną chorobą. W przeszłości przeszedł między innymi operację usunięcia tętniaka mózgu. Pod koniec 2019 roku powtórnie trafił do szpitala. Konieczna była kolejna operacja. Paweł Królikowski cały czas przebywał w szpitalu. Przy jego łóżku do końca czuwała żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz ich bliscy, w tym piątka dzieci. 

Życzymy im dużo sił w tym trudnych dla nich czasie!

East News

Panowie byli bardzo zżyci

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News

 

Paweł Królikowski
East News
Newsy
Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!
Nie żyje Paweł Królikowski. Takim go zapamiętamy!

Dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Paweł Królikowski , wybitny aktor, a przede wszystkim oddany mąż, ojciec i przyjaciel. Gwiazdor "Rancza" zmarł 27 lutego w wieku 58 lat po długiej walce z chorobą. Przez cały czas mógł liczyć na wsparcie najbliższych oraz przyjaciół, którzy do końca wierzyli, że uda mu się wrócić do zdrowia.  Zobaczcie, jakim człowiekiem i artystą był Paweł Królikowski. Będzie nam go bardzo brakowało... Zobacz także:  Paweł Królikowski w ostatnim wywiadzie opowiadał o walce z chorobą. "To nigdy się nie kończy..."

Paweł Królikowski, Adam Strycharczuk na planie show Twoja Twarz Brzmi Znajomo
East News
Newsy
Adam Strycharczuk zastąpił Pawła Królikowskiego w TTBZ: "Z pewnością chciałby, żebym godnie go reprezentował"
Adam Strycharczuk zdradził, dlaczego zdecydował się zastąpić Pawła Królikowskiego w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Adam Strycharczuk zdradził, dlaczego zdecydował się zastąpić Pawła Królikowskiego w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zaledwie kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa z udziałem uczestników i jurorów show Polsatu. Na spotkaniu z mediami nie mogło zabraknąć Adama Strycharczuka, który przyjął propozycję stacji i zastąpił Pawła Królikowskiego w roli jurora. Adam w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle zdradził, czego obawiał się najbardziej i jaki był Paweł Królikowski. Posłuchajcie sami! Dziś jego słowa poruszają do łez...  Przypominamy, że rozmowa z nowym jurorem została nagrana 24 lutego, czyli kilka dni przed śmiercią Pawła Królikowskiego. Uwielbiany przez widzów aktor zmarł 27 lutego.  Zobacz także:  Jan Królikowski pokazał niepublikowane zdjęcie ze swoim tatą: "Do zobaczenia, padre" Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2018 rok
EastNews
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża! Piękny wpis żony Pawła Królikowskiego
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża na Instagramie. Piękny wpis aktorki na temat Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski nie żyje. Znany aktor zmarł nad ranem w czwartek 27 lutego. Miał 58 lat. Paweł Królikowski zmagał się z chorobą neurologiczną już od wielu lat.  Cztery lata temu wycięto mu tętniaka mózgu, jednak niestety to nie wystarczyło. Ze względu na zły stan zdrowia Królikowski musiał zrezygnować z zasiadania w jury w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".  Aktor trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem , w piątek 20 grudnia. Od tego czasu nie opuścił szpitala.  Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu,  wkradła się jakaś infekcja" - mówiła wówczas żona Pawła Królikowskiego , Małgorzata Ostrowska-Królikowska . Niestety stan aktora już się nie poprawił... Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża właśnie w pięknym wpisie, który opublikowała na Instagramie.  Żona Pawła Królikowskiego żegna go na Instagramie Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła zabrać głos w tym trudnym dla niej momencie. Aktorka opublikowała poruszające zdjęcie, pod którym pojawił się równie wzruszający wpis.  Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️ - czytamy we wpisie.  Pawła Królikowskiego na Instagramie pożegnał również jego najstarszy syn, Antoni. Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato🐰🖤 - napisał Antek Królikowski. Zobacz także:  Antek Królikowski opublikował zdjęcie z tatą Pawłem Królikowskim. Chwyta za serce! Paweł i Małgorzata przeżyli razem ponad 32 lata. Aktorka wspierała swojego męża do samego końca...    ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner