Antek Smykiewicz wziął ślub
Instagram

Antek Smykiewicz wziął ślub. Zdjęciami z uroczystości pochwaliły się zaproszone gwiazdy!

Antek Smykiewicz wziął ślub
Instagram

Antek Smykiewicz i jego narzeczona, Justyna Kapciak - 3 sierpnia powiedzieli sobie sakramentalne TAK! Piosenkarz znany z takich programów jak "The Voice of Poland" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" swój ślub utrzymywał w tajemnicy, ale nie do końca się to udało, bo zdjęciami z uroczystości pochwaliły się na Instagramie zaproszone gwiazdy! Zobaczcie relacje!

Gwiazdy pokazały relację ze ślubu Antka Smykiewicza!

Na weselu Smykiewicza pojawiło się mnóstwo gwiazd. Wśród zaproszonych gości znalazła się Olga Kalicka z mężem, która przyznała, że to już trzecie wesele w tym roku, Kasia Dziurska i Emilian Gankowski oraz Antek Królikowski ze swoją dziewczyną, Kasią Dąbrowską. Piosenkarz nie publikował żadnych zdjęć i filmów z uroczystości, ale zrobili to jego znajomi. Obszerną relację na swoim Instagramie umieściła Kasia Dziurska, która pokazała wspólne zdjęcie młodej pary i tym samym zdradziła, jak wyglądała panna młoda:

Wesele Antka Smykiewicza
Instagram

Goście na weselu Antka Smykiewicza bawili się doskonale, co widać na zdjęciach. Widać, że trenerka doskonale dogaduje się z Olgą Kalicką i Antkiem Królikowskim!

Gwiazdy na weselu Antka Smykiewicza
Instagram

Obie gwiazdy wybrały na ten dzień podobne stylizacje. Olga Kalicka i Kasia Dziurska postawiły na modne frędzle! Która wyglądała lepiej?

Olga Kalicka i Kasia Dziurska na weselu Antka Smykiewicza
Instagram

 

 

Więcej na temat Antek Smykiewicz
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44