Julia Wieniawa i Antek Królikowski
EastNews

Antek Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się? Jedno zdjęcie zdradza wszystko!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski
EastNews

 

Wydawało się, że to jedna z najszczęśliwszych par w polskim show-biznesie! Julia Wieniawa i Antek Królikowski chętnie pojawiali się razem na salonach i mówili o swojej miłości. Jednak ostatnio coś się zmieniło... Julia zaczęła bywać sama na imprezach, a do tego spotykać się za plecami Antka z kolegą z branży - Nikodemem Rozbickim. W mediach pojawiły się zdjęcia, na których widać było Julię i Nikodema, jak przytulają się na ulicy, a następnie znikają w domu aktora. Ponoć Julka wyszła z jego mieszkania dopiero nad ranem...

 

Antek Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się?

Nic dziwnego, że media zaczęły rozpisywać się o kryzysie w związku aktorskiej pary, którego powodem ma być przystojny Nikodem. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że w przeszłości Nikodem Rozbicki był już oskarżony o rozbicie związku Antka Królikowskiego i Kasi Sawczuk... Czy i tym razem Antek straci miłość przez "kolegę" z branży?

 

Zobacz: Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim?! Mamy komentarz menadżerki aktorki!

 

Wiele wskazuje na to, że informacje o rozstaniu Julki i Antka można włożyć między bajki, bowiem para nadal się spotyka. Na dowód tego para pochwaliła się wspólnym zdjęciem z siłowni:

Antek Królikowski i Julia Wieniawa na siłowni
Instagram

Antek i Julka nadal są parą!

Antek Królikowski i Julia Wieniawa podczas meczu koszykówki
East News

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33