Kolekcja Anniss - jesień 2013

Anniss i jej kolekcja "BHP" na jesień-zimę 2013/2014

Kolekcja Anniss - jesień 2013

Anniss to marka stworzona przez Anię Syczewską w 2011 roku, oferująca kolekcje damskie oraz męskie. Dewizą marki jest projektowanie w duchu rock'n'roll'owej awangardy i rebelianckiej estetyki z zachowaniem maximum indywidualności każdego projektu.

Kilkanaście dni temu Ania Syczewska została zaproszona do współpracy przy tworzeniu platformy Wowcracy, która jest crowdfundingową (zbierającą fundusze) platformą dla branży modowej wspieraną przez włoskiego Vogue'a.  Wowcracy - The Endless Fashion Week - jest miejscem, gdzie projektanci mody i marki mają możliwość zaprezentować swoje najnowsze kolekcje i połączyć ze środowiskiem mody, zakontraktować kolekcję w czasie rzeczywistym.

Jak to działa?

Każdy projekt ma określony cel finansowy - kwotę, którą chce zebrać i czas trwania. Celem marki Anniss jest zebranie środków na dofinansowanie pełnej produkcji jesienno-zimowej kolekcji BHP 2013/14. W praktyce oznacza to odszycie wszystkich modeli w pełnej rozmiarówce w ilości minimum 8 sztuk z każdego rozmiaru i koloru. W skład kolekcji wchodzi 50 modeli damskich i męskich. Anniss na zebranie deklarowanej kwoty ma już niewiele dni. Pomożecie?!

Zajrzyjcie do galerii zdjęć z kolekcją BHP od Anniss:

Więcej na temat projektanci moda
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36