Anna Wyszkoni Anna Wyszkoni Anna Wyszkoni Anna Wyszkoni na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Anna Wyszkoni pokonała ciężką chorobę
Anna Wyszkoni
ONS
1/5
Anna Wyszkoni
ONS

Anna Wyszkoni w poruszającym wywiadzie opowiedziała o swojej walce z chorobą. Dwa lata temu piosenkarka przeżyła prawdziwy dramat, bowiem lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór. Anna Wyszkoni dowiedziała się, że ma guza tarczycy. Na szczęście, po kilku miesiącach leczenia gwiazda wygrała z chorobą. Teraz w rozmowie z magazynem "Gala" opowiedziała o swoich przeżyciach sprzed dwóch lat i zdradziła, dlaczego zdecydowała, że nie będzie ukrywać swojej choroby. Anna Wyszkoni przyznaje, że jej publiczne wypowiedzi dotyczące jej zdrowia pomogły uratować życie pewnej dziewczynki!

Zobaczcie, co zdradziła Anna Wyszkoni!

Zobacz także: Ania Wyszkoni planuje cichy ślub?! Poznaj szczegóły uroczystości!

2/5
Anna Wyszkoni
ONS

Anna Wyszkoni w rozmowie z "Galą" opowiedziała o dramatycznych chwilach po tym, jak dowiedziała się o chorobie.

Gdy dowiadujesz się, że masz raka, twoje życie wywraca się do góry nogami. Szok, niedowierzanie, strach, co będzie dalej. Przepłakałam wiele nocy przed operacją. Miałam w głowie mnóstwo pytań. To było doświadczenie graniczne - przyznała w rozmowie z magazynem. 

Piosenkarka nie ukrywa, że po wygranej walce z chorobą musiała skorzystać z pomocy psychologa. Zobaczcie, co jeszcze powiedziała Anna Wyszkoni! 

3/5
Anna Wyszkoni
East News

Gdy wszystko wróciło do normy, pojawiła się euforia. Nagle chciałam tylko żyć, żyć i żyć. Rzuciłam się w wir pracy. Po pół roku pojawiły się chwile zwątpienia. Dopiero wtedy dotarło do mnie, co się stało. Nie bałam się skorzystać z pomocy psychologa. Lekarz uświadomił mi, że wahania nastrojów wywołane są zmianami hormonalnymi związanymi z usunięciem tarczycy - zdradziła w rozmowie z "Galą".

Anna Wyszkoni zdradziła, że publiczne mówienie o swojej chorobie nie jest dla niej łatwe, ale obiecała to swojemu lekarzowi. 

Poprosił, bym jako osoba publiczna mówiła o chorobie, bo niewiele osób w Polsce się bada, świadomość diagnostyki nowotworowej jest na naprawdę niskim poziomie.

Okazuje się, że publiczne wypowiedzi piosenkarki o walce z chorobą rzeczywiście przynoszą pozytywne skutki! Gwiazda opowiedziała o poruszającym spotkaniu  z pewnym małżeństwem... 

4/5
Anna Wyszkoni na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu
East News

Niedawno poznałam małżeństwo, które przyznało, że uratowałam życie ich córce, bo dzięki mnie poszła na badania i w porę wykryto u niej guz. Takich przypadków jest więcej, bo często rozmawiam o tym z ludźmi po koncertach - powiedziała Anna Wyszkoni. 

5/5
Anna Wyszkoni pokonała ciężką chorobę
ONS
Więcej na temat Anna Wyszkoni