Anna Wendzikowska w bikini
ONS

Wendzikowska pokazała się w bikini bez grama Photoshopa

Anna Wendzikowska w bikini
ONS

Anna Wendzikowska jeździ po całym świecie i przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami Hollywood. Z racji tego, że obecnie mamy sezon ogórkowy dziennikarka postanowiła chwilę odpocząć i udała się na krótkie wakacje. Fotkami z wyjazdu pojawiły się na jej fanpage'u na Facebooku.

Ania w tym roku postawiła odprężyć się nad polskim morzem i wybrała Hel. W ciągu ostatnich dni pogoda była dla nas bardzo łaskawa i raczyła nas pięknymi słonecznymi oraz bardzo upalnymi dniami. Wendzikowska oczywiście wykorzystała letnią aurę i większość czasu spędzała na plaży.

Dziennikarka w sieci zamieściła zdjęcie, na którym jest w seledynowym bikini. Gwiazda "TVN'u" pochwaliła się w ten sposób idealną figurą i płaskim brzuchem.

Wendzikowska z pewnością zregenerowała siły. Akumulatory pełne energii przydadzą się jej już niebawem, gdyż powoli zaczyna się nowy sezon w świecie show-biznesu.

Zobacz: Sukces Wendzikowskiej! Jej biżuterię noszą gwiazdy HollywoodAnna Wendzikowska poprawia sobie urodę w klinice medycyny estetycznej:

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51