Anna Wendzikowska przytula swoją córkę Kornelię
Instagram

Anna Wendzikowska szczerze opowiedziała o chorobie swojej córki! "Czeka nas kolejna operacja"

Anna Wendzikowska przytula swoją córkę Kornelię
Instagram

Choć patrząc na Instagram Anny Wendzikowskiej mogłoby się wydawać, że prowadzi ona bajkowe życie wypełnione podróżami do najdalszych zakątków świata, dziennikarka ma swoje problemy, o których ostatnio zaczęła głośno mówić. Chodzi o problemy ze wzrokiem jej starszej córki Kornelii. Co na ten temat zdradziła Ania? 

Anna Wendzikowska o problemach zdrowotnych Kornelii

Anna Wendzikowska cztery miesiące temu po raz drugi została mamą. Dziennikarka urodziła córkę Antoninę, której ojcem jest warszawski biznesmen Jan Bazyl, ale para rozstała się jeszcze przed porodem. Starsza córka Ani, Kornelia jest owocem jej związku z Patrykiem Ignaczakiem z zespołu AudioFeels. To właśnie starsza córka dziennikarki boryka się z problemami zdrowotnymi, o których Ania opowiedziała ostatnio w "Dzień dobry TVN", gdy przeprowadzała wywiad z Colinem Farrellem. Ania rozmawiała z aktorem na temat filmu "Dumbo", w którym ostatnio zagrał. Jednym z tematów filmu jest kwestia akceptacji w grupie. To właśnie rozmowa na ten temat skłoniła aktorkę do zwierzeń.

Mam dwie córki. Młoda ma 4 miesiące, a starsza 4 lata. Starsza ma problemy z oczami, nosi okulary, jednym okiem widzi dużo gorzej przez co zezuje. Miała operacje, czeka ją kolejna. Oglądając ten film myślałam o tym, że będę musiała jej kiedyś wytłumaczyć, dlatego nosi okulary, a inne dzieci nie - powiedziała Ania.

Colin Farrell dodał, że w takim razie "Dumbo" to idealny film dla Ani i jej córki. A my trzymamy kciuki, żeby kolejna operacja Kornelii udała się i dziewczynka zaczęła lepiej widzieć!

Ania z córką Kornelią

Anna Wendzikowska z córką Kornelią na Instagramie
Instagram

Druga córka Ani - Antonina

Anna Wendzikowska ma nowego partnera
Instagram

Zobacz także: Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem? Wreszcie to skomentowała

Więcej na temat Anna Wendzikowska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08