Wendzikowska skarży się na prezenty
ONS

Nie było tajemnicą, że Anna Wendzikowska ma partnera, z którym jest już od dłuższego czasu. Dziennikarka nie pojawiała się z nim na oficjalnych uroczystościach i trzymała go z dala od blasku fleszy. W końcu jednak pochwaliła się facetem na swoim Instagramie, gdzie umieściła zdjęcia z romantycznej wyprawy. Przypomnijmy: Wendzikowska pokazała faceta. Pojechali na egzotyczne wakacje

Anna nie była też specjalnie wylewna w wywiadach, w których raczej omijała temat swojej relacji bądź wspominała o niej jedynie zdawkowo. Ostatnio zrobiła wyjątek i niestety nie miała do powiedzenia zbyt wielu ciepłych słów pod adresem ukochanego. Okazuje się, że choć facet Wendzikowskiej chętnie wręczał jej rozmaite prezenty, to te rzadko odpowiadały gustowi dziennikarki. Ania ma jednak nadzieję, że kiedyś trafi w jej preferencje.

Mój chłopak nie miał do tej pory zbyt wyczucia, jeśli chodzi o prezenty. Wyznaję taką zasadę, że lepiej, żebym nie dostała tego, co bym chciała, tylko lepiej, żeby mnie zaskoczył i może kiedyś trafi. Do tej pory mu się rzadko udawało. Natomiast rzeczywiście na początku naszego związku zdarzało mu się wybierać takie rzeczy, zwłaszcza biżuterię, których w żaden sposób sobie nawet nie wyobrażałam, że mogłabym chcieć zrobić mu przyjemność i na siebie założyć. Absolutnie w żadnym razie - poskarżyła się agencji www.lifestyle.newseria.pl Wendzikowska.


Zabrzmiało to dość brutalnie. Liczy się sam prezent czy dobre intencje?

Zobacz: Wendzikowska szczerze o poprawianiu urody

 

Romantyczne wakacje Wendzikowskiej z facetem: