Anna Wendzikowska o medycynie estetycznej

Wendzikowska o poprawianiu urody: Nie róbmy z ludzi idiotów

Anna Wendzikowska o medycynie estetycznej

Wiele gwiazd, aby wyglądać jeszcze lepiej poddaje się operacjom plastycznym czy zabiegom wykonywanym w gabinetach medycyny estetycznej Temat ten w naszym kraju przestaje być tabu, gdyż coraz więcej znanych osób przyznaje się do tego typu praktyk, czy tak jak Maja Sablewska nawet je poleca i zachwala.

Celebryci pokazują również, że takie czynności mające poprawić urodę, nie są czymś złym i przed telewizyjnymi kamerami pokazują jak wstrzykują sobie twarz różne substancje czy walczą z cellulitem. Nam na konferencji TVN Style udało się podpytać Annę Wendzikowską, co skłoniło ją do tego, że przyznała się do poprawy wyglądu w jednym z programów swojej stacji i na oczach widzów usunęła mimiczne bruzdy.

- Takie ludzkie, cielesne tematy, tak jak temat nagości za często zaczarowywany jest jako tabu. Tematy, o których się mówi głośno, z których się nie robi problemu przestają być problematyczne. Tak jak w naszym kraju temat nagości jest trudny, a przemocy nie tak bardzo. Mnie szczerze mówiąc bardziej szokuje przemoc i takie drastyczne obrazy w telewizji. To właśnie przed tym chciałabym chronić w przyszłości swoje dziecko. Zabiegi upiększające, to coś takiego, co gołym okiem widać, więc nie róbmy z ludzi idiotów, nie zaginajmy rzeczywistości, nie kreujmy nieprawdy. To jest dla mnie trochę takie śmieszne. To jakbyśmy się czarowali, że nie chodzimy do fryzjera, albo ja nie mam makijażu na sobie - wyznała Anna Wendzikowska w rozmowie z AfterParty.pl


Myślicie, że już niedługo temat operacji plastycznych gwiazd przestanie być w naszym kraju tabu? My jak najbardziej jesteśmy za i doceniamy odwagę Anny.


Zobacz: Wendzikowska pokazała się w bikini bez grama Photoshopa

Anna Wendzikowska koryguje bruzdy mimiczne:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48