Anna Samusionek wycięta z filmu Smoleńsk?
Newsy

Anna Samusionek zostanie wycięta z filmu "Smoleńsk"? Jerzy Zelnik: "Kim ta pani w ogóle jest?"

Anna Samusionek zostanie wycięta z filmu "Smoleńsk"? Jerzy Zelnik: "Kim ta pani w ogóle jest?"

Anna Samusionek obawia się, że zostanie wycięta z filmu "Smoleńsk"? Według informacji Faktu aktorka podejrzewa, że sceny z jej udziałem mogą zostać usunięte z produkcji o katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Produkcja jeszcze nie weszła do kin, a już wzbudza ogromne kontrowersje. Po tym jak w sieci pojawił się zwiastun filmu zapowiadano, że premiera "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego  odbędzie się już 15 kwietnia. Niestety- kilka dni później producent wydał oświadczenie w którym "ze względu na dobro filmu" przesunął datę premiery.

Film wzbudza wiele emocji jeszcze przed premierą ze względu na polityczne tło. Będzie teraz zmieniany. Niektóre sceny wypadną, a w zamian zostaną dokręcone inne- zdradził informator tabloidu.


Sytuację Anny Samosiunek, która w filmie "Smoleńsk" nie gra kluczowej postaci, skomentował Jerzy Zelnik, który również występuje w produkcji o katastrofie smoleńskiej. Aktor w rozmowie z Faktem stwierdził, że... nie kojarzy Anny Samusiunek.

Kim ta pani w ogóle jest? Nie kojarzę jej, a film widziałem w pierwszej wersji, jeszcze bez muzyki.

 

Obejrzycie film o katastrofie w Smoleńsku?

 

Zobacz także: Córka Samusionek napisała do Prezydenta: Błagam o pomoc

 

Anna Samusionek zostanie wycięta z filmu "Smoleńsk"?

Czy aktorka wystąpi w filmie o katastrofie samolotu prezydenckiego?

Anna Samusionek w zwiastunie filmu Smoleńsk.

Anna Samusionek w filmie Smoleńsk

Zwiastun filmu Smoleńsk.

Z filmu "Smoleńsk" zostaną wycięte sceny z aktorką grającą Martę Kaczyńską?
East News
Newsy
Z filmu "Smoleńsk" zostaną wycięte sceny z aktorką grającą Martę Kaczyńską?! "Zrezygnowano z tej postaci"
Z filmu "Smoleńsk" zostaną wycięte sceny z aktorką grającą Martę Kaczyńską?! "Zrezygnowano z tej postaci"

W filmie "Smoleńsk" zabraknie scen z udziałem aktorki, która wcieliła się w postać Marty Kaczyńskiej ! Tygodnik "Na żywo" informuje, że producenci postanowili znacznie skrócić swoje ponad dwugodzinne dzieło - czym zmartwiona jest ponoć córka byłego prezydenta. Był taki plan, że pojawi się bohaterka grająca Martę Kaczyńską, ale potem zrezygnowano z tej postaci – podaje gazeta. To już kolejna informacja o planowanych zmianach w filmie o katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Zaledwie kilka dni temu media donosiły, że występująca w nim Anna Samusionek, również obawia się, że sceny z jej udziałem zostaną wycięte. Atmosferę podgrzał wówczas Jerzy Zelnik, który  w rozmowie z Faktem stwierdzi, że wie kim jest Samuionek. Kim ta pani w ogóle jest? Nie kojarzę jej, a film widziałem w pierwszej wersji, jeszcze bez muzyki- mówił Jerzy Zelnik. Planujecie wybrać się do kina, aby obejrzeć film "Smoleńsk"? Czekacie na tę produkcję?   Zobacz także: Teść Kaczyńskiej apeluje: "Niech przywiezie córki do więzienia, Marcin tęskni za dziewczynkami!"   Sceny z udziałem aktorki wcielającej się w Martę Kaczyńską zostaną wycięte z filmu Smoleńsk.   Producenci filmu wytną sceny z Martą Kaczyńską?

Anna Samusionek nie żałuje, że zagrała w Smoleńsku
Newsy
Anna Samusionek żałuje, że zagrała w filmie "Smoleńsk"? "Trochę trwało, zanim podjęłam ostateczną decyzję"
Anna Samusionek żałuje, że zagrała w filmie "Smoleńsk"? "Trochę trwało, zanim podjęłam ostateczną decyzję"

Film "Smoleńsk" wciąż budzi kontrowersje. Tuż po premierze głośnej produkcji pojawiły się głosy, że niektórzy aktorzy, którzy wystąpili w tym obrazie już żałują, że są kojarzeni z kontrowersyjnym filmem. Jednak nie Anna Samusionek, która w rozmowie z Gazeta.pl przyznała, że nie ma żadnych powodów do wstydu.    Anna Samusionek nie wstydzi się, że zagrała w Smoleńsku Dla Anny Samusionek była to pierwsza od dawna rola w filmie. Aktorka bardzo cieszy się również z tego, że zagrała u tak znakomitego reżysera, jakim jest Antoni Krauze.  Jeśli ktoś oczekuje ode mnie, że będę się wstydziła swojej pracy, to nie ten adres. Jak już się do czegoś biorę, to staram się to zrobić jak najlepiej. I nie mam w zwyczaju się tego wstydzić. Od początku miałam świadomość, że biorę udział w kontrowersyjnym filmie.  Ale kierowało mną przede wszystkim to, że jestem aktorką, że uwielbiam grać. To jest mój zawód, z tego żyję. Poza tym dawno nie miałam okazji grać w filmie. A dla mnie kamera filmowa ma magię, której kamerze telewizyjnej po prostu brak. Trochę trwało, zanim podjęłam ostateczną decyzję. Bardzo chciałam pracować z Antonim Krauze, jednym z wybitniejszych reżyserów starszego pokolenia - być może już takiej okazji mieć nie będę. I wreszcie - wkurzało mnie, że niektórzy mówili: "Nie możesz tam zagrać". Film "Smoleńsk" wzbudza sporo emocji ze względu na swój wydźwięk. Katastrofa smoleńska z 2010 roku została przedstawiona w nim jako zamach - tak jak w większości uważają politycy rządzącej partii. Co na to Anna Samusionek? Przecież nie zagrałam w spocie reklamowym PiS. To byłoby dla mnie wyrażeniem poglądów. Ja przecież prawicową dziennikarkę zagrałam, a nią nie jestem. W "Smoleńsku" jestem aktorką i wykonuję dokładnie takie samo zadanie aktorskie, jak wyrażenie miłości w serialu partnerowi, do którego, poza...

Film o Smoleńsku, Smoleńsk
Newsy
Premiera filmu "Smoleńsk" przesunięta! Powód? Film nie jest jeszcze gotowy...
Premiera filmu "Smoleńsk" przesunięta! Powód? Film nie jest jeszcze gotowy...

Premiera filmu "Smoleńsk" znów przesunięta! Niedawno mówiło się o premierze 15 kwietnia. Okazuje się, że producent filmu znów przesunął datę premiery ze względu na "trudności" w realizacji obrazu. Na kiedy? Tego na razie nie wie nikt! Premiera filmu "Smoleńsk" przesunięta! Film "Smoleńsk" ma przedstawić prawdę o katastrofie smoleńskiej. I miał mieć premierą 10 kwietnia 2014 roku, nie udało się zebrać pieniędzy na ostateczną realizację. Termin został przesunięty na październik 2014 roku. Niestety, wówczas również nie odbyła się premiera. Niedawno poinformowano o dacie 15 kwietnia, jednak i ta data jest już nieaktualna... Ze względu na dobro filmu zmuszeni jesteśmy przesunąć datę premiery. Z uwagi na trudności przy realizacji filmu i stopień technologicznego skomplikowania, dodatkowy czas jest niezbędny, by przedstawić widzom w pełni ukończone dzieło  – brzmi oświadczenie Macieja Pawlickiego, producenta "Smoleńska". Kiedy zobaczymy film "Smoleńsk" w kinach? Tego nie wie nikt. Z pewnością to jednak najdłużej "wyczekiwany" film w Polsce.    Zobacz także: Z namy obsadę i ogromny budżet filmu o Smoleńsku   Film Smoleńsk - plakat. Ewa Dałkowska zagra Marię Kaczyńską w filmie Smoleńsk. Zwiastun filmu "Smoleńsk".

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner