Anna Samusionek pomaga choremu chłopcu
Akpa

Samusionek tłumaczy się z ostrej biby z Michaliną

Anna Samusionek pomaga choremu chłopcu
Akpa

W weekend obyła się urodzinowa impreza Anny Samusionek i Michaliny Manios. Celebrytki bawiły się w najlepsze, a zdjęcia z szalonej imprezy obiegły internet wywołując sporo kontrowersji. Przypomnijmy: Szalone urodziny Samusionek i Michaliny. Mocne zdjęcia!

Okazuje się jednak, że hucznej imprezie przyświecał bardzo szczytny cel. Samusionek postanowiła przybliżyć okoliczności i motywacje wyprawienia urodzin na swoim blogu. Aktorka tłumaczy, że przystała na propozycję klubu "Space", w którym odbyła się impreza, mimo że już od kilkunastu lat nie pije alkoholu i raczej unika bywania w klubach. Dodatkowo przekręciła imię Michaliny na... Marcelina.

Przyznam szczerze, że nie planowałam w tym roku żadnej większej uroczystości poza obiadem dla najbliższych przyjaciół, ale gdy dostałam propozycję z gościnnego klubu SPACE, aby urządzić tam urodziny pomyślałam: Czemu nie!!! Choć tzw. clubbing jest mi raczej obcy, gdyż zwyczajnie nie mam na to czasu, a w dodatku nie piję od kilkunastu lat alkoholu, ale pomyślałam, że jest to świetna okazja, by zamienić prezenty i kwiaty dla mnie na prezent dla kogoś innego. Dla tego kogoś ma to wartość życia.   Na szczęście nie zawiedli sprawdzeni przyjaciele,obsługa była fantastyczna, a szalona impreza urodzinowa Marceliny Manios, która odbywała się obok, dodawała wszystkiemu kolorytu:)


Celebrytka poprosiła swoich znajomych, żeby zamiast wręczać jej prezenty, wspomogli... chłopca chorego na mukowiscydozę.
 

Pozwólcie na kilka słów o tym, dla którego tak naprawdę zdecydowałam się na organizację tego wieczoru. Patryka Fiuka www.patrykfiuk.pl  i  jego rodzinę znam już od kilku lat. Niemal co miesiąc niezbędne są kuracje antybiotykowe, których nasza służba zdrowia o zgrozo nie refunduje, choć kosztują minimum 5-6 tyś., a często i kilkanaście. Dziś dla tego młodego człowieka jest już tylko jedna szansa – niezwykle kosztowny przeszczep płuc, dlatego postanowiłam choć w małym stopniu przyczynić się do walki o jego życie - tłumaczy na swoim blogu na portalu blogstar.pl


Gwiazda postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym - przekonuje was takie połączenie medialnej imprezy i charytatywności?

Zobacz: Desperacja Michaliny - pije wódkę z gwinta

Anna Samusionek blog star

Zobacz też zdjęcia z szalonej imprezy urodzinowej Anny Samusionek i Michaliny Manios:

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29