Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ojciec Anny Przybylskiej zmarł na raka
ONS
Newsy

Ojciec Przybylskiej również zmarł na raka. Aktorka była obciążona genetycznie

Miała wtedy 16 lat

W ubiegłą niedzielę zmarła Anna Przybylska. W 2013 roku zdiagnozowano u niej raka trzustki. Aktorka przeszła operację, jednak nowotwór okazał się złośliwy. Wczoraj lekarz gwiazdy opowiedział o dramatycznych szczegółach choroby Przybylskiej. Gwiazda walczyła do końca swoich dni. Przypomnijmy: Lekarz Przybylskiej o przebiegu jej choroby: Wyła z bólu. Planowała mieć kolejne dziecko

Okazuje się, że w rodzinie Anny ta choroba pojawiła się już bardzo dawno temu. Kiedy miała 16 lat, na raka zmarł jej ojciec. Gwiazda szczerze opowiedziała o śmierci taty w jednym z wywiadów. Brała pod uwagę to, że również może zachorować. Dlatego też szybko zdecydowała się na założenie rodziny i dzieci:

Wbiłam sobie do głowy, że szybko muszę mieć dziecko. Wcześnie straciłam ojca, może dlatego.... Zachorował nagle na raka, zmarł w półtora miesiąca od postawienia diagnozy. 52 lata. Bardzo mi go brakowało, miałam 16 lat, kiedy odszedł i moje poczucie bezpieczeństwa się rozsypało. Dlatego sama chciałam być szybko rodzicem, bo nawet jak zachoruję – myślałam – to dzieci będą już duże i sobie poradzą. Za chwilę będę mieć 34 lata, ciągle odliczam dni i myślę, co jeszcze mogę zrobić – mówiła gwiazda w dwutygodniku „Gala”.


Ania osierociła trójkę dzieci - córkę Oliwię (12 l.) oraz synów: Szymona ( 9 l.) i Jana (3 l.). W czwartek odbędzie się pogrzeb gwiazdy.

Zobacz: Pogrzeb Przybylskiej w czwartek. Rodzina podała plan ceremonii

Anna Przybylska na Instagramie: 

Zagraniczne media o śmierci Anny Przybylskiej
Akpa
Newsy
Śmierć Przybylskiej poruszyła zagranicę. Piszą o niej w najdalszych zakątkach świata
Informacja odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd i utalentowaną aktorką, po którą chętnie sięgali nie tylko rodzimi twórcy i reklamodawcy. Jej uroda zachwyciła również zagranicznych odbiorców, a wszystko za sprawą światowego kontraktu z popularną marką kosmetyków. Przypomnijmy: Urodę Przybylskiej doceniano nie tylko w Polsce. Reklama z nią zachwycała cały świat Nie dziwi zatem to, iż smutną informację o śmierci gwiazdy podały liczne serwisy za granicą. W Wielkiej Brytanii o odejściu Przybylskiej napisał słynny "The Independent", a przedruki z angielskiego dziennika obiegły sieć. Artykuły dotyczące śmierci aktorki pojawiły się nawet na łamach serwisów na Jamajce czy Sierra Leone. W każdym z nich przewija się sformułowanie, że Anna była jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd. Pogrzeb Anny Przybylskiej odbędzie się w Gdyni już jutro. Zobacz: Lekarz Przybylskiej o przebiegu jej choroby: "Wyła z bólu. Planowała mieć kolejne dziecko" Anna Przybylska na Instagramie:

Nieznane fakty z życia Anny Przybylskiej
Akpa
Newsy
Przybylska 13 lat temu wyszła za mąż. Tak wyglądał ich ślub
Wiedzieliście o tym?

Anna Przybylska była jedną z najsympatyczniejszych i pogodnych gwiazd. Choć rzadko bywała na salonach, nie odmawiała wywiadów i z szacunkiem podchodziła do dziennikarzy. Zachowało się po niej kilka poruszających rozmów, w których mówiła z radością o życiu, rodzinie i trudnym czasie, jakim była dla niej choroba. Przypomnijmy: "Zakumplowałam się z panem Bogiem. Chciałabym jeszcze pożyć" Aktorka tworzyła idealny związek z Jarosławem Bieniukiem , z którym miała trójkę dzieci. Para myślała o ślubie, ale ostatecznie nie zdecydowali się na ceremonię. Mało kto jednak pamięta, że Anna miała już na swoim koncie jeden ślub - w 2001 roku wyszła za mąż za Dominika Zygrę . Z tenisistą znała się zaledwie pół roku, a ich małżeństwo rozpadło się zaledwie po kilku miesiącach. W jednym z wywiadów udzielonych ponad 10 lat później przyznała, że decyzja o małżeństwie była wtedy kompletnym szaleństwem.   Ale to nie była dojrzała decyzja, głupota jakaś. Byłam niepoukładaną dziewczyną, emocjonalnie trochę rozchwianą. Wbiłam sobie do głowy, że szybko muszę mieć dziecko. Wcześnie straciłam ojca, może dlatego… Zachorował nagle na raka, zmarł w półtora miesiąca od postawienia diagnozy. 52 lata. Bardzo mi go brakowało - mówiła po latach w "Gali" Przybylska. Wiedzieliście o tym? Zobacz: Kluby piłkarskie Bieniuka złożyły mu kondolencje. Piłkarz może liczyć na wsparcie Ania Przybylska i Dominik Zygra:  

Katarzyna Figura o śmierci Ani Przybylskiej
TVN
Newsy
Wzruszona Figura wspomina Przybylską: Zaprosiła mnie do domu i...
Katarzyna opowiedziała nieznane historie z życia Ani

Śmierć Ani Przybylskiej wstrząsnęła przedwczoraj całą Polską. 36-letnia gwiazda zmarła po ciężkiej walce z rakiem trzustki. Aktorka nie poddawała się jednak i walczyła do końca. Jej lekarz zdradził kilka szczegółów z przebiegu choroby Anny. Nikt nie spodziewał się, że nowotwór tak szybko mógł ją zniszczyć. Przypomnijmy:  Lekarz Przybylskiej o przebiegu jej choroby: Wyła z bólu. Planowała mieć kolejne dziecko Nie tylko lekarze są przekonani, że Anna nie chciała i nie potrafiła się poddać. Wczoraj wzruszającego wywiadu w TVN 24 udzieliła Katarzyna Figura , która znała Anię prywatnie. Aktorka opowiedziała o kulisach przyjaźni z Przybylską. Wspominała również, jak zmarła gwiazda zaprosiła ją do swojego domu w Gdyni i powiedziała o chorobie . Figurze często łamał się głos: Będę wspominała Anię jako samo życie. Ania była zjawiskiem, była jakimś cudownym, przepięknym, niesamowitym, niepowtarzalnym człowiekiem, który dawał tyle radości życia, tyle energii, tyle sił życiowych innym ludziom, jak rzadko kto. Ania była nie tylko znakomitą aktorką. Mimo wszystko nie do końca jej potencjał aktorski był wykorzystany. Wszystko to co zagrała jest niesamowite, ale wydaje mi się, jestem przekonana, że mogła dużo więcej ciekawych ról. Jej uroda była zniewalająca. Nie można było oderwać od niej oczu. I właśnie jako aktorka miała coś więcej dać ludziom, coś jeszcze więcej do zaoferowania. To nie była tylko dobrze zagrana rola, to było coś ponad, co jest bardzo rzadkie i unikalne.  Pamiętam jak rok temu, kiedy zamieszkałam w Gdyni z córeczkami, spotkałyśmy się z Anią jako matki, odbierając dzieci z tej samej szkoły. Ania zaprosiła mnie do domu, przepięknego zresztą, urządzonego tak, jak zawsze chciała: w cudownych, takich morskich kolorach, dużo błękitu, dużo bieli. I powiedziała, że od dziecka marzyła, (…) żeby mieć dom z widokiem na...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner