Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Przybylska w Gali. Wywiad z Anną Przybylską w Gali
ONS
Newsy

Przybylska o chorobie: Zaskoczyło mnie to. Przede mną długa droga...

Na co choruje aktorka?

Ostatnie miesiące były dla Anny Przybylskiej prawdziwym koszmarem. Gwiazda zmagała się z nadmiernym zainteresowaniem paparazzi i wytoczyła im prawdziwą wojnę, co kosztowało ją wiele nerwów. Nie pomagały też spekulacje tabloidów o stanie jej zdrowie. W końcu jednak postanowiła zabrać głos. Przypomnijmy: Przybylska przerywa milczenie na okładce

Aktorka udzieliła obszernego wywiadu "Gali", w którym odnosi się do swoich problemów z fotoreporterami i po raz pierwszy publicznie zabiera głos w sprawie swojej choroby. W wakacje Przybylska przeszła operację usunięcia guza.

Ja nie będę ukrywała, że tych kilka ostatnich tygodni było strasznych. Ale już trochę ochłonęłam. A jeśli pytasz o cenę, jaką płacę... To zależy od tego, co jest stawką. W moim przypadku tą stawką jest moje życie. I ja uważam, że to bardzo wysoka cena. To, co się stało w moim prywatnym życiu, tego się przecież nie planuje... - wspomina w rozmowie z dwutygodnikiem.


To właśnie doniesienia o chorobie gwiazdy rozpoczęły problem z paparazzi, którzy koniecznie chcieli zrobić zdjęcie chorej aktorce.

Oni stoją z założeniem: będę czekał tam tak długo, aż zrobię jej zdjęcie, jak jest łysa i się przewraca z wycieńczenia. Przecież o to im chodziło. Bo tabloid napisał, że mam guza. Więc obrzydliwa logika tych ludzi jest taka: no tak, jeśli guz, to rak, a jeśli rak, to chemioterapia, a skoro chemioterapia, to na pewno będzie łysa. A jeśli nie jest, to zaraz będzie. I będzie news - wylicza.


Przybylska w ogóle nie planowała upubliczniać informacji na temat swojego stanu zdrowia, ale jak to często zdarza się w takich przypadkach, ktoś zrobił to za nią i poinformował tabloidy.

Gdyby ktoś "życzliwy" nie doniósł, nie sprzedał tej informacji, pewnie ta historia nie zostałaby tak rozdmuchana. Mój lekarz prowadzący, doktor Zadrożny, bardzo mądry człowiek, który pamiętał ogromne problemy, kiedy w szpitalu leżał Nergal, nauczony doświadczeniem, całą moją dokumentację objął klauzulą tajności.


Przybylska nie zdradza na co choruje, ale musi to być coś poważnego, bo bardzo ją to ogranicza:

(..) Teraz nie powinnam podróżować, forsować się przebywać w dużych skupiskach ludzi. (...) To co mnie spotkało totalnie mnie zaskoczyło. Sama jeszcze muszę się z tym uporać i przede mną jeszcze długa droga zanim dojrzeję do tego, żeby o tym mówić. (...) Nie mogę na razie korzystać z propozycji filmowych i ... nie wiem w tej chwili czy tego chcę.


Myślicie, że taki wywiad-rzeka spowoduje, że media przestaną się interesować życiem prywatnym Anny Przybylskiej? Czy efekt będzie odwrotny?

Zobacz: Przybylska pokazała się nago w filmie: "Nie mam się czego wstydzić"

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Korwin Piotrowska radzi Annie Przybylskiej
ONS
Newsy
Korwin o Przybylskiej: Sama może zrobić niewiele
Dziennikarka oceniła szanse na wygraną w sądzie

Walka Anny Przybylskiej z paparazzi nabiera rumieńców. Gwiazda regularnie na swój Instagram wrzuca zdjęcia i filmy, na których uwiecznia koczujących pod jej domem czy szkołą dzieci "kolekcjonerów wrażeń" . Taki obrót sprawy spowodował, że w mediach rozpoczęła się głośna dyskusja na temat granicy prywatności gwiazd. W dyskusję zaangażowały się ludzie mediów, którzy w większości stoją po stronie aktorki. Teraz swój głos w temacie wyraziła Karolina Korwin Piotrowska , która w cotygodniowej rubryce na łamach "Wprost" realnie oceniła szanse Przybylskiej na wygraną w tym pojedynku. Zobacz: "Idź do sądu!" - Mamy paparazzich, którzy szukają sensacji, ale mamy też zlecających im pracę naczelnych pism i dziennikarzy prasy kolorowej, którzy licytują między sobą zaaferowani, jak bardzo chora jest Przybylska, czy schudła, ile będzie żyła i czy to prawda, że jest ktoś, kto proponuje do sprzedaży mediom wyniki jej badań... Na tym tle walka Przybylskiej o prawo do prywatności nie dziwi. Przeraża to, że prawo staje po stronie paparazzich, którzy mogą, jeśli im się zechce pozwać ją do sądu za bezprawne upublicznianie wizerunku. Karolina sugeruje, że walka z paparazzi jest jak walka z wiatrakami: - Emocje Przybylskiej ich nie obchodzą, jest dla nich "ryjem", niczym więcej. Ona sama może zrobić niewiele, bo jest osobą publiczną. Przez lata celebryci przesuwali granicę prywatności. Może walka Przybylskiej o szacunek się uda, ale pamiętajmy, że wtedy kiedy ona broni swojego terytorium, jej koleżanki ustawiają się z rodziną z paparazzi, aby zareklamować klinikę, wózek czy pieluchy. Przypomnijmy, że dzisiaj Anna Przybylska będzie gościem w programie Tomasza Lisa. Czy tego typu dyskusje i walka z paparazzi ma waszym zdaniem sens? Zobacz: Pierwsze zdjęcia paparazzi Sochy z córką Anna Przybylska na Instagramie apeluje do...

Czartoryska popiera Przybylską
ONS
Newsy
Czartoryska narzeka na paparazzi: Próbują nas okraść z prywatności
Księżniczka zabrała głos w sprawie Anny Przybylskiej

W tym tygodniu głośno jest o Annie Przybylskiej i jej walce z paparazzi. Piękna aktorka miała już dość wścibskich fotoreporterów, którzy przesiadują pod jej domem i wszędzie za nią chodzą. Postanowiła więc, że będzie ich nagrywać, a ich wizerunki upubliczniać na swoim Instagramie. Przypomnijmy: "Nie wyciągaj aparatu, won!" Okazuje się, że walkę gwiazdy popiera wiele osób z show-biznesu. Jedną z nich jest Anna Czartoryska-Niemczyncka , która w rozmowie z serwisem naTemat.pl zdradziła, że również robi zdjęcia fotoreporterom zakłócającym jej prywatność . - Rozumiem Annę Przybylską. Nie można zasłaniać się prawem do prywatności, gdy samemu w bezwzględny sposób odziera się z tego prawa innych. Zdarza mi się robić zdjęcia paparazzi którzy mnie fotografują. Jednak nie udostępniam ich publicznie tylko archiwizuję. Na razie to mi wystarczy - fotografowani paparazzi zazwyczaj uciekają - wyznała aktorka. Może dzięki działaniom Anny Przybylskiej parę osób zrozumie, jakie to uczucie, gdy ktoś robi nam zdjęcia bez naszej zgody. To jest tak, jakby ktoś nas próbował okraść. Nawet jeśli dzieje się to w miejscu publicznym, na ulicy, to jest takie uczucie, jakby ktoś zaglądał nam przez dziurkę od klucza - dodała. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy to całe zamieszanie zmieni coś w podejściu paparazzi do gwiazd. Ostatnio podobną walkę z fotoreporterami podjęły gwiazdy Hollywood, które chcą, aby rząd uregulowała jakoś sprawy związane z robieniem zdjęć tak zwanym "osobom publicznym". Zobacz: Przybylska grozi paparazzi: Będę wysyłać na policję. Uważajcie! Apel Ani Przybylskiej do paparazzi:

Katarzyna Skrzynecka o sposobie na paparazzi
ONS
Newsy
Skrzynecka też ma sposób na paparazzi. Pozwala im na jedną rzecz
Jak z fotoreporterami walczy Katarzyna?

Paparazzi uwielbiają fotografować gwiazdy podczas sytuacji prywatnych. Jedną z aktorek, która postanowiła wytoczyć im otwartą wojnę, jest Anna Przybylska , która złożyła nawet doniesienie do prokuratury w sprawie śledzenia jej dzieci przez fotoreporterów. Postępowanie zostało jednak umorzone. Przypomnijmy:  Sąd podjął decyzję w sprawie wojny Przybylskiej z paparazzi. Kto wygrał ten spór? Paparazzi towarzyszą również na co dzień Katarzynie Skrzyneckiej . Jako osoba publiczna aktorka zdaje sobie sprawę, że może wzbudzać zainteresowanie. Nie rozumie jednak, dlaczego fotografowie chcą robić zdjęcia jej córce, Alikii . Gdy zauważy, że któryś z nich towarzyszy im podczas spaceru, podchodzi do niego i go upomina: Podchodzę do takiego pana i grzecznie proszę, że jeśli chce zrobić zdjęcie, to tylko mnie, bo to nieuniknione w moim zawodzie - mówi w rozmowie z "Show" Aktorka przyznała również, że w ciąży przytyła kilka kilogramów, których do tej pory nie udało jej się zrzucić. Woli spędzać czas z córką niż na siłowni: Przybyło mi kilka dodatkowych 5-6 kilogramów. Jednak jeśli między zajęciami w pracy mam trzy godziny wolnego i wybór czy biec na siłownię czy do córki, to oczywiście, że wybiorę to drugie . Dopiero gdy Alisia pójdzie do przedszkola, zyskam więcej czasu i będę mogła uprawiać sport. Przecież pięć kilogramów to nie dramat. Nie to jest w macierzyństwie najważniejsze.  - mówi aktorka Zgadzacie się z Katarzyną? Zobacz: Skrzynecka w jury "TTBZ" to prawdziwa osa! Nie spodziewaliśmy się tego po niej   Kasia Skrzynecka z rodziną na spacerze:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner