Anna Przybylska w kampanii Garnier
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Przybylska w jasnym blondzie reklamuje światową markę

Anna Przybylska w kampanii Garnier
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Anna Przybylska jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Jej urodę kilka lat temu dostrzegł jeden z wielkich koncertów kosmetycznych i uczynił ją jedną ze swoich globalnych ambasadorek. W tym roku aktorka zakończyła współpracę z marką Astor. Sytuację tą szybko wykorzystała inna firma. Zobacz: Przybylska straciła miliony

Gwiazda została nową twarzą Garniera. Już w połowie sierpnia ruszy nowa kampania marki z udziałem Przybylskiej. Anna będzie swoją twarzą firmowała nowe farby do włosów. Z tej okazji aktorka przefarbowała się na blond.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie promocyjne, na którym Przybylska ma przepiękne blond włosy i grzywkę. Twarz gwiazdy pojawi się również na opakowaniu farby numer 8 linii Color Naturals.

Wcześniej produkty koloryzacyjne Garniera reklamowała Katarzyna Glinka.

Przypomnijmy, że w weekend Anna Przybylska trafiła do gdańskiego szpitala, w którym przeszła zabieg usunięcia guza trzustki. Gwiazda jest silną kobietą i powoli wraca do zdrowia. W chorobie aktorkę dzielnie wspierają partner Jarosław Bieniuk oraz trójka ich dzieci. Zobacz: Bieniuk odwiedził Przybylską w szpitalu. Targały nim silne emocjeAnna Przybylska w nowej fryzurze na imprezie w Trójmieście:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11