Karolina Korwin Piotrowska radzi Annie Przybylskiej
ONS

Korwin o Przybylskiej: Sama może zrobić niewiele

Karolina Korwin Piotrowska radzi Annie Przybylskiej
ONS

Walka Anny Przybylskiej z paparazzi nabiera rumieńców. Gwiazda regularnie na swój Instagram wrzuca zdjęcia i filmy, na których uwiecznia koczujących pod jej domem czy szkołą dzieci "kolekcjonerów wrażeń". Taki obrót sprawy spowodował, że w mediach rozpoczęła się głośna dyskusja na temat granicy prywatności gwiazd. W dyskusję zaangażowały się ludzie mediów, którzy w większości stoją po stronie aktorki.

Teraz swój głos w temacie wyraziła Karolina Korwin Piotrowska, która w cotygodniowej rubryce na łamach "Wprost" realnie oceniła szanse Przybylskiej na wygraną w tym pojedynku. Zobacz: "Idź do sądu!"

- Mamy paparazzich, którzy szukają sensacji, ale mamy też zlecających im pracę naczelnych pism i dziennikarzy prasy kolorowej, którzy licytują między sobą zaaferowani, jak bardzo chora jest Przybylska, czy schudła, ile będzie żyła i czy to prawda, że jest ktoś, kto proponuje do sprzedaży mediom wyniki jej badań... Na tym tle walka Przybylskiej o prawo do prywatności nie dziwi. Przeraża to, że prawo staje po stronie paparazzich, którzy mogą, jeśli im się zechce pozwać ją do sądu za bezprawne upublicznianie wizerunku.


Karolina sugeruje, że walka z paparazzi jest jak walka z wiatrakami:

- Emocje Przybylskiej ich nie obchodzą, jest dla nich "ryjem", niczym więcej. Ona sama może zrobić niewiele, bo jest osobą publiczną. Przez lata celebryci przesuwali granicę prywatności. Może walka Przybylskiej o szacunek się uda, ale pamiętajmy, że wtedy kiedy ona broni swojego terytorium, jej koleżanki ustawiają się z rodziną z paparazzi, aby zareklamować klinikę, wózek czy pieluchy.


Przypomnijmy, że dzisiaj Anna Przybylska będzie gościem w programie Tomasza Lisa. Czy tego typu dyskusje i walka z paparazzi ma waszym zdaniem sens?

Zobacz: Pierwsze zdjęcia paparazzi Sochy z córką

Anna Przybylska na Instagramie apeluje do paparazzi:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03