Anna Przybylska na okładce "Flesza"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Przybylska w blondzie na okładce "Flesza"

Przefarbowała włosy i dostała nową rolę. Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer magazynu „Flesz”. Tym razem na okładce pojawiła się Anna Przybylska. Aktorka przeszła małą metamorfozę i przefarbowała się na blond. Zmiana okazała się korzystna, gdyż dostała nową rolę w filmie, w którym wystąpi również jej synek. Zobacz: Przybylska zmieniła fryzurę i kusiła dużymi piersiami

"Flesz" dowiedział się również, czy Magda Gessler zamierza walczyć ze swoimi przeciwnikami w sądzie. Ponadto magazyn przybliża sylwetkę Jerzego Janowicza, nowego sportowego idola Polaków.

Nie zabrakło stron o modzie i urodzie. Tym razem stylistki "Flesza" wyszperały dla czytelniczek największe hity na lato do 100 złotych. Wśród nich znalazły się buty, seksowne sukienki, topy i klasyczne akcesoria.

Nowy numer „Flesza” w sprzedaży od jutra za jedyne 1,99 złotych. Kupicie?

Anna Przybylska z dziećmi w wakacyjnej sesji:

Anna Mucha na okładce "Flesza"
Newsy
Anna Mucha na okładce "Flesza"!
Odrzuciła pracę za 150 tysięcy złotych! Co jeszcze w nowym numerze?

Od jutra w sprzedaży nowy numer magazynu "Flesz". Tym razem główną bohaterką dwutygodnika o modzie i gwiazdach jest Anna Mucha . Aktorka zdradziła która stacja telewizyjna złożyła jej ofertę współpracy. Okazuje się, że gwiazda nie była zainteresowana udziałem w programie, o który biło się wiele innych gwiazd! Nie przekonało jej nawet wynagrodzenie 150 tysięcy złotych. "Flesz" dotarł także do pierwszych projektów debiutanckiej kolekcji Nataszy Urbańskiej . Jak wyglądają i kto już je nosił? O tym na łamach magazynu opowiedziała sama Natasza. Poza tym mnóstwo jesiennych trendów, które upolowali styliści "Flesza". Znajdziesz je także na FleszStyle.pl . Nowy numer "Flesza" w sprzedaży już od jutra. Tylko teraz w promocyjnej cenie, 1,50 złotych . A tak wygląda okładka:  

Anna Mucha na okładce "Flesza"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Ciężarna Mucha na okładce "Flesza"
Czy druga ciąża wpłynie na jej karierę. Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer magazynu „Flesz”. Tym razem na okładce pojawiła się ciężarna Anna Mucha . Pomimo swojego błogosławionego stanu aktorka nie zamierza zrezygnować z pracy zawodowe. Specjalnie dla niej zmieniają scenariusze. Z "Flesza" dowiecie się również czy Edyta Górniak będzie kaprysić na planie "The Voice". Z magazynu dowiecie się również dlaczego Borys Szyc i Zofia Ślotała zakończyli swój związek. Zobacz: Kryzys u Szyca i Ślotały przez... Śródkę? Nie zabrakło stron o modzie i urodzie. Tym razem stylistki "Flesza" wyszperały dla czytelniczek 8 rzeczy, która każda kobieta powinna mieć w szafie oraz zrobiły przegląd seksownej bielizny na każdą okazję. Nowy numer „Flesza” w sprzedaży od jutra za jedyne 1,99 złotych. Kupicie? Anna Mucha za kulisami pierwszej sesji w drugiej ciąży:

Justyna Steczkowska po porodzie na okładce Flesza
Flesz
Newsy
Steczkowska po porodzie na okładce "Flesza"
W numerze pierwsze zdjęcia córeczki gwiazdy

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer magazynu „Flesz”. Tym razem na okładce pojawiła się Justyna Steczkowska , która pokazała się pierwszy raz publicznie po ciąży . Ponadto gwiazda pokazała jak wygląda mała Helenka . Jak myślicie odziedziczyła urodę po mamie? Z "Flesza" dowiecie się równie dlaczego Anna Mucha nie chce tym razem poznać płci swojego drugiego dziecka, a także dowiecie się, jak swoje 36. urodziny spędziła Natasza Urbańska . Zobacz: Mucha pierwszy raz o drugiej ciąży: To jest stan nieprzewidywalny Nie zabrakło stron o modzie i urodzie. Tym razem stylistki "Flesza" zrobiły przegląd najmodniejszych dodatków na nowy sezon. Jakie buty, torebki i dodatki będziemy nosić jesienią? Nowy numer „Flesza” w sprzedaży od jutra za jedyne 1,99 złotych. Kupicie? Pierwsze zdjęcia Muchy w drugiej ciąży:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner