Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Przybylska na Instagramie
Instagram
Newsy

Przybylska bez stanika parodiuje Chodakowską. Nagrała zabawne wideo

Aktorka ma duże poczucie humoru

Anna Przybylska od kilku miesięcy unika publicznych wystąpień. Zdaje się też, że paparazzi w końcu przestali niepokoić gwiazdę, a ona cieszy się czasem z rodziną w domowym zaciszu. Komunikację z fanami i światem przeniosła na Instagram, gdzie publikuje czasem dość zaskakujące zdjęcia. Przypomnijmy: Przybylska pochwaliła się perwersyjnym prezentem. Komu go kupiła?

Aktorka znana jest z dużego poczucia humoru i ironicznego spojrzenia na świat, co udowodniła już wielokrotnie podczas wywiadów czy właśnie aktywności na portalach społecznościowych. Teraz gwiazda wzięła na tapetę wszechobecną modę na ćwiczenia i dbanie o sylwetkę, którą tak mocno propaguje Ewa Chodakowska.

Mamy wrażenie, że to właśnie o "trenerce wszystkich Polek" myślała Przybylska nagrywając najnowsze wideo, które opublikowała na Instagramie. Widzimy na nim Annę w sportowym stroju i czapce, choć bez stanika, pokazującą "dziewczynom" przykładowe ćwiczenie, które można wykonywać... podczas prasowania.

Zobacz: Przybylska przerywa milczenie o chorobie

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Przybylska i Adamczyk w reklamie CCC
Newsy
Przybylska i Adamczyk w reklamie butów [WIDEO]
Tak prezentowała się gwiazdorska para na ulicach Londynu

Polskie marki modowe coraz częściej do swoich kampanii zatrudniają gwiazdy. Drugi sezon z rzędu twarzami kolekcji butów CCC są Anna Przybylska i Piotr Adamczyk . W telewizji zadebiutowały właśnie spoty z ich udziałem, które powstały w pochmurnym Londynie. Aktorzy w jesiennych stylizacjach prezentują się modnie i stylowo. Śliczna Przybylska na ulicach Londynu w nowej kampanii:

Anna Przybylska w studiu Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Na konto hospicjum, które wspierała Anna Przybylska wpłynęło już 225 tysięcy złotych! A to nie koniec
Na konto hospicjum, które wspierała Anna Przybylska wpłynęło już 225 tysięcy złotych! A to nie koniec

Hospicjum, które wspierała Anna Przybylska zebrało już prawie ćwierć miliona zł. Jak informuje „Super Express” - właśnie taka kwota wpłynęła do końca września 2015. Fani wpłacają pieniądze na prośbę bliskich zmarłej aktorki, którzy przed jej pogrzebem apelowali, żeby zamiast kwiatów wpłacać pieniądze na konto hospicjum "Bursztynowa Przystań". A to nie koniec! W rocznicę śmierci aktorki zainteresowanie hospicjum znowu wzrosło. Na chwilę obecną nie możemy podać konkretnej kwoty. Mamy nadzieję, że ujawnimy ją podczas specjalnego koncertu poświęconego Ani - ksiądz dyrektor Grzegorz Miloch. Koncert dedykowany pamięci Anny Przybylskiej odbędzie się już 11 października w gdyńskim klubie Atlantic . Na scenie wystąpi Anna Dąbrowska. Dzięki sprzedaży biletów kwota na koncie hospicjum znowu  się powiększy. Duże datki na hospicjum od fanów Ani Przybylskiej Najwięcej pieniędzy zebrano tuż po pogrzebie uwielbianej przez Polaków aktorki. Mama Anny Przybylskiej niecały miesiąc po pożegnaniu córki dziękowała darczyńcom za wpłacone pieniądze, których łączna suma wynosiła wtedy 194 300 zł. W imieniu własnym oraz całej rodziny mojej nieodżałowanej córki, Anny Przybylskiej, a także w imieniu księdza Grzegorza Milocha, pragnę wyjątkowo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy, zgodnie z życzeniem rodziny zmarłej, zamiast uświetnić ostatnią drogę Ani dywanem kwiatów, okazali gest i przekazali choć symboliczną złotówkę na rzecz gdyńskiego stacjonarnego domu hospicyjnego dla dzieci "Bursztynowa Przystań". Kwota uzyskana z tego tytułu na działalność hospicjum dziecięcego już dawno znacząco przewyższyła wszelkie prognozy czy przypuszczenia. Cieszy to tym bardziej, że od dnia pogrzebu minęły już 3 tygodnie, a pieniądze wciąż napływają. Darczyńcy indywidualni, jak i ci ze sfery biznesu podarowali do tej pory...

Anna Przybylska na okładce "Uroda Piękne Włosy"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Pierwsza okładka Anny Przybylskiej w blondzie!
Gwiazda zapozowała dla magazynu "Uroda Piękne włosy"

Anna Przybylska jest jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd. Ostatnio było o niej głośno za sprawą paparazzi, którzy nękają ją w Gdyni prawie, że zamieszkując pod jej domem czy śledząc podczas spacerów z dziećmi. Sprawa na szczęście już ucichła, a sama aktorka postanowiła wyciszyć swoją obecność w mediach. Zobacz: "Buty cię zdradzają. Jesteś pedofilem?" Gwiazda ubrana w granatową marynarkę ze skórzanymi lamówkami i biały top pojawiła się właśnie na okładce specjalnego wydania magazynu "Uroda - Piękne włosy", poświęconego włosom. Obecność nie jest przypadkowa. Przybylska od kilku miesięcy jest ambasadorką marki Garnier. To pierwsza pozowana okładka Anny od czasu rewolucji na jej głowie. Ładna? Zobacz: Anna Przybylska rozjaśnia włosy u fryzjera [FOTO] (Zakaz dalszego publikowania okładki bez uprzedniej pisemnej zgody wydawcy - Edipresse Polska S.A.) Anna Przybylska na Instagramie:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner