Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na premierze filmu Sęp Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na premierze filmu Sęp
1/5
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na premierze filmu Sęp

Film o Annie Przybylskiej jednak NIE powstanie? Wciąż trwa zamieszanie wokół produkcji, która ma opowiadać o początkach kariery zmarłej w 2014 roku aktorki. W mediach już od kilku miesięcy pojawiają się nowe doniesienia w sprawie filmu. Ostatnio tabloidy plotowały, że prace blokuje rodzina Ani Przybylskiej, co szybko okazało się kompletnym kłamstwem. Krystyna Przybylska i menadżer Jarosława Bieniuka zdementowali wówczas medialne rewelacje i zapewniali, że mają zaufanie do reżysera Radosława Piwowarskiego. 

 

Niestety, teraz pojawiły się kolejne niepokojące informacje dotyczące filmu o Przybylskiej. Według "Faktu" prace na planie wciąż nie ruszyły i nie wiadomo nawet kto miałby zagrać Anię. Sprawę skomentowała siostra aktorki! 

 

Co powiedziała Agnieszka Kubera? Zobaczcie sami! 

 

Zobacz także: Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej? "Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne" - mówi reżyser!

2/5
Anna Przybylska
ONS.pl

Siostra Anny Przybylskiej w rozmowie z Faktem skomentowała zamieszanie wokół filmu. Okazuje się, że rodzina aktorki wciąż nie wie, czy produkcja dojdzie do skutku! 

Nie wiemy co będzie dalej i czy film powstanie. Cieszymy się tym co mamy, czyli książką o Ani, która właśnie wyszła. To chcemy celebrować bo to jest pewna rzecz- przyznała Agnieszka Kubera.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk obchodzi 15. urodziny! Jarosław Bieniuk złożył jej poruszające życzenia. Te słowa wzruszają do łez!

3/5
Anna Przybylska
ONS.pl

Jeszcze kilka tygodni temu Radosław Piwowarski w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiadał, jak będzie wyglądać film o Ani. 

Ja chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu. Radosny. Są jednak tacy, którzy uważają, że cierpienie, choroba, zły los są najbardziej kasowe- mówił wówczas reżyser. 

4/5
Anna Przybylska
ONS.pl

"Fakt" donosi teraz, że prace nad filmem wciąż stoją pod znakiem zapytania.

Najbliżsi mają zastrzeżenia, bo scenariusz nie jest gotowy i wciąż jest poprawiany. Jeżeli nie zostanie zaakceptowany, to film nie powstanie. W sumie coraz więcej rzeczy na to wskazuje- twierdzi informator tabloidu. 

5/5
Anna Przybylska
ONS.pl

Myślicie, że film o Ani Przybylskiej jednak powstanie? 

Więcej na temat Anna Przybylska