Anna Popek z mężczyzną pod TVP
ONS

To nowy facet Popek? Dziennikarka nie zostawia wątpliwości

Anna Popek z mężczyzną pod TVP
ONS

Anna Popek to jedna z najbardziej znanych dziennikarek TVP. Jej uroda i klasa przyciągają męskie spojrzenia,ale gwiazda przez długi czas była samotna. Niedawno bogaty biznesman złożył jej ciekawą propozycję. Zobacz: Biznesmen chciał zabrać Popek do Dubaju. Postawił jeden warunek

Tymczasem paparazzi przyłapali dziennikarkę przed studiem telewizyjnym z tajemniczym mężczyzną. Media zaczęły rozpisywać się o jej kolejnym romansie, a przyłapana przez fotoreporterów Popek sprawiała wrażenie rozluźnionej i niezdenerwowanej faktem, że jest obserwowana. I nic dziwnego, bo okazało się, że to tylko kolega z pracy, który postanowił ją odprowadzić do samochodu. Razem świetnie się dogadują, ale nie ma mowy o bliższej relacji:

Mój kolega- operator z TVP- Piotrek zwany Groniem nawet nie przypuszczał, że odprowadzanie mnie do samochodu może być zadaniem tak odpowiedzialnym i o długofalowych konsekwencjach. Na podstawie tych zdjęć został bowiem okrzyknięty moim nowym partnerem. Hmmmmm…. - napisała na Facebooku. 

Pasowaliby do siebie?

Zobacz: O fuj! Popek zdradziła swój okropny sposób na dbanie o urodę
 
 

Anna Popek pokazała córki i kuzyna:

Więcej na temat Anna Popek TVP
Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14