Zdjęcia do czwartej części kultowej komedii "Kogel Mogel" ruszyły pełną parą! Poprzednia część "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" okazała się być najchętniej oglądanym filmem 2019 roku! Oczywiście w kontynuacji produkcji nie zabraknie uwielbianych i znanych nam już dobrze postaci, ale także pojawią się nowi bohaterowie, którzy z pewnością nieźle namieszają! Autorką scenariusza "Kogel Mogel 4" jest oczywiście Ilona Łepkowska, a reżyserką najnowszej części komedii została Anna Wieczur-Bluszcz.

Zobacz także: Zapytaliśmy Annę Muchę o jej nowego partnera... Odpowiedź? Mistrzowska!

Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć na żywo, jak wygląda praca na planie zdjęciowym do najnowszej części kultowej komedii. Wśród grających w niej aktorów nie zabraknie Anny Muchy, z którą mieliśmy okazję porozmawiać. Gwiazda wyjawiła nam kilka szczegółów dotyczących między innymi granej przez nią postaci, pani inspektor Bożenki. Jak przyznała nam aktorka, jej bohaterka nie odpuści! Komu i dlaczego? 

Tego dowiecie się oglądając nasze wideo! Dodatkowo zobaczycie także jak wygląda praca na planie przy czwartej części kultowej komedii! 

Anna Mucha w programie "Czar Par"
Materiały prasowe

Więcej na temat Anna Mucha