Chcesz mieć zdjęcie z Anną Muchą? Najpierw zapoznaj się z jej... cennikiem! Zaskakujący pomysł aktorki

Anna Mucha wymyśliła cennik za wspólne zdjęcia ze swoimi fanami! Okazuje się, że gwiazda serialu "M jak miłość" wypoczywa właśnie nad polskim morzem. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcia z plaży i nie ukrywa, że jest przerażona widokiem śmieci, które zostawiają po sobie turyści. Żeby namówić swoich fanów do sprzątania po sobie i innych plażowiczach, aktorka wpadła na genialny pomysł! Zobaczcie, o co prosiła fanów, którzy chcieli sobie zrobić z nią wspólne zdjęcie na plaży.

Anna Mucha namawia do sprzątania plaż

Anna Mucha pochwaliła się fotkami, które zrobiła na plaży. Niestety, zamiast pięknych widoków widzimy na nich śmieci, które aktorka znalazła podczas spaceru. Gwiazda "M jak miłość" pokazała, że udało się jej zebrać dwa worki śmieci i kilka plastikowych zabawek, które turyści zostawili na plaży. Anna Mucha przyznała przy okazji, że podczas urlopu nad polskim morzem często jest proszona o wspólne zdjęcie z fanami, dlatego teraz ma dla nich pewną propozycję.

(...) co jakiś czas podchodzi ktoś z prośba o zdjęcie. dziś na plaży odkryłam swój cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody) ! 4.w Sopocie na plaży dramatu nie ma... gdyby tylko jeszcze pety znikły ... 5.A może jakiś browar wejdzie w akcje: piwo za worek śmieci ? 😎😈❤️ 6. A! i kupowanie łopatek i innych gadżetów dla dzieci ma umiarkowany sens, skoro w sezonie wystarczy spacer, by zebrać cały komplecik porzuconych zabawek 🤪 #recycling - napisała Anna Mucha. 

Jak na wpis aktorki zareagowali internauci? 

- Super, dziękuję, bo robisz to tez dla mnie😍❤..u Nas tez dzisiaj było plażowanko połączone ze sprzataniem ale na cale szczescie nie az tyle smieci😥😥😥😥nie rozumiem, po prostu brak slow🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
- Straszne ilu brudasów jest wśród nas! 😖😡 Super akcja 👌😊
- Zdjęcie za worek zebranych śmieci? Brawo za pomysł❗️👏👍- komentowali zdjęcia aktorki. 

Zobaczcie, zdjęcia i cały wpis opublikowany przez Annę Muchę! Podoba się Wam oryginalny cennik za wspólne zdjęcie z aktorką? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Zobacz także: Anna Mucha znów to zrobiła! Jej zdjęcie bez stanika rozpaliło internautów!

Anna Mucha pokazała, jak wyglądają polskie plaże

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pocztówka z wakacji 😎😁 i garść przemyśleń: 1.to nie wstyd sprzątać (po sobie czy nie, wstydu nie ma) 2.palenie szkodzi plażom! 3.odkryłam swój własny cennik, otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia”. deptaki, pełne plaże itp... co jakiś czas podchodzi ktoś z prośba o zdjęcie. dziś na plaży odkryłam swoj cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody) ! 4.w Sopocie na plaży dramatu nie ma... gdyby tylko jeszcze pety znikły ... 5.A może jakiś browar wejdzie w akcje: piwo za worek śmieci ? 😎😈❤️ 6. A! i kupowanie łopatek i innych gadżetów dla dzieci ma umiarkowany sens, skoro w sezonie wystarczy spacer by zebrać cały komplecik porzuconych zabawek 🤪 #recycling

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Aktorka apeluje do swoich fanów, żeby zbierali śmieci z plaż

Anna Mucha w zielonej sukience z cekinami
East News

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27